záznam webináře  - Jak si zjednodušit život pomocí Bachovek - v AKCI ZDE

Víte, co potřebuje váš pes? – aneb Bachovy esence pro psa

Negativní emoce u zvířat

Určitě víte, že zvířata prožívají emoce. Pokud máme moc nad emocemi a prožíváme ty příjemné, jsme v pohodě, jsme zdraví, daří se nám. Pokud se trápíme, prožíváme často nepříjemné pocity a nezpracováváme je, nestává nerovnováha a můžeme onemocnět.

Stejně je to u zvířat. Pokud se pejsek trápí, že jeho páníček tráví příliš času v práci, může si touto emocí „vyrobit“ nemoc. Bohužel si o svých pocitech neumí povykládat, ale na jeho chování poznáme, že něco není v pořádku.

Navíc pejsci se umí perfektně vcítit do pocitů svého páníčka a „natáhnout“ to na sebe. Bohužel to neumí ze sebe setřepat jako například kočky.

Bachovy esence pro psa

Naše fenečka Daisy si také svým určitým projevem říkala o „pomoc“, ale my jsme to neslyšeli. Mysleli jsme si, že je to doprovodný projev po ukončení hárání. Běžně své paničce, když sedí, pokládá hlavu na nohu, omotává se jí kolem nohy, neustále se jí musí dotýkat, být s ní v místnosti.

Když si sama začala lehat do klece (kterou má jako své útočiště, nikoliv vězení) a zvláštním pohledem se na nás koukala, přemýšleli jsme, co chce. Umí perfektně reagovat na slovo „chceš …?“ Takže občas dostala svou „dobrotku“, kterou chtěla, občas jsme se s ní pomazlili, vykládali si s ní.

Když ale položila hlavu na mou nohu, když jsme s dcerou testovaly Bachovky, napadlo nás zeptat se Bachovky pro ni. Bez slovíčka „chceš“, jen „Daisy Bachovky?“ vyskočila a rozštěkala se.

Kineziologický svalový test a Bachovy esence pro psa

Kineziologickým svalovým testem jsme s dcerou vybraly pro Daisy vhodné Bachovky a byla spokojenost na všech stranách. Dokonce když dcera další ráno zapomněla Daisy Bachovky nakapat, Daisy si o ně sama svým pejsčím způsobem řekla.

Bachovy esence pro psa

Jak komunikovat se psem?

Jak to máte Vy se svými zvířecími miláčky? Umíte se spolu „domluvit“?

Je pro Vás jejich způsob projevu podnětem k zamyšlení nad jejich nebo Vaším životem? Často je nejlepším lékem sdílení, zastavení, společně strávený čas. Nic nám neuteče. Jen ten pejsek s námi nebude celý náš život. Pojďme jim jejich oddanou lásku opětovat. My to děláme s Bachovkami, protože jsou jemné, šetrné, nemají vedlejší účinky a hlavně jsou přírodní.

Jak použít Bachovy esence pro psa prakticky?

Směs Bachovek se pro zvířata stabilizuje glycerinem, na rozdíl od lidských směsí, kdy se jako konzervant používá alkohol. Příprava směsi je stejná, přidává se po 2 kapkách z originální lahvičky a 4 kapky z originální Krizové esence.

Zvířatům se Bachovky podávají buď nakapáním do misky s vodou, jídlem, můžete nakapat na svou dlaň a např. pejsek olízne. Nebo můžete směsí Bachovek potřít zvířecímu miláčkovi ťapky, čumák apod.

Speciálně u pejsků oceníte 1. pomoc Bachovkami před Silvestrem. Pokud se bojí ohňostroje, petard apod. existuje speciální KRIZOVÁ ESENCE (RESCUE REMEDY), kterou si v glycerinu můžete objednat jako originální směs, buď ve formě kapek nebo spreje.

Objednat Krizovou esenci můžete TADY.

Kája Gřešková
Latest posts by Kája Gřešková (see all)
Kája Gřešková
Facilitátorka, firemní odborník na Bachovy esence, autorka online kurz Zázračné Bachovy esence

WEBINÁŘE PRO VÁŠ RŮST

Ve webinářích odhaluji praktické postupy jak se zbavit stresu, jak se zbavit nefunkčních programů pomocí jednoduchých technik a cvičení.

Sdílím více jak 25 leté praktické zkušenosti z mé poradny.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..