záznam webináře  - Jak si zjednodušit život pomocí Bachovek - v AKCI ZDE

Hledáte řešení pro vaše trápení?

 • Trápí vás bolesti hlavy?
 • Nevolnosti?
 • Jste v přílišném stresu?
 • Čeká vás něco, z čeho máte strach? Veřejná prezentace, porod, přijímací řízení?
 • Nerozumíte si se svým okolím?
 • Jste unavení?
 • Opakují se vám stále stejné situace? Jste z toho vyčerpaní?
 • Špatně usínáte?
 • Trpíte nízkým sebevědomím?
 • Neví vaše dítě jakou si má vybrat školu?
 • Budí se v noci často vaše dítě a pláče?
 • Pronásledují vás noční můry?
 • Obtěžují vás výčitky svědomí, pro které není důvod?
 • Potřebujete si doplnit vzdělání, absolvovat kurz a bojíte se, že to je nad vaše síly?

Seznamte se s Bachovými květovými esencemi!

Tyto zázračné lahvičky obsahují výtažky květů stromů, keřů, bylin.
Připravují se podle původní receptury Dr. Bacha přímo v Anglii.


Název esence v mnohých lidech vyvolává asociaci vůní, myslí si, že se čichají.
Tyto „esence“ se nečichají, ale po kapkách se kapou do vody, případně rovnou na jazyk, či pod jazyk.
Je možné je kapat i přímo na tělo, hlavně na místa, kde pulsuje krev.


Působí na emocionální rovině.

Cílí na negativní rozpoložení a rozvibrují je do pozitivního postoje.
Nepotlačují negativní projevy (psychické či fyzické symptomy), posilují vás překonávání bariér, které způsobily vaše nepřiměřené reakce.

Odkud se vzaly?

V přírodě je hledal anglický lékař Edward Bach, když při léčení svých pacientů zjišťoval, že léčení neprobíhalo tak, jak by si představoval, že léky řeší pouze symptomy, nikoli skutečnou příčinu nemocí. Opustil tedy klasickou medicínu a hledal odpovědi na své otázky v přírodě. Zjistil, že rosa, zachycená na květech rostlin, za působení slunečních paprsků, je nasycena léčivými schopnostmi. Sám na sobě zkoušel účinky jednotlivých květů, aby zjistil, jakou energii jsou květy schopny v těle rozvibrovat. Hledal tak dlouho, až v postupně v přírodě našel 38 pomocníků na všechna lidská trápení. 37 esencí bylo získáno z výtažku květů. Jen jediná esence pro léčení duše nepochází z květového výtažku, ale z pramenité vody. K této kombinaci třiceti osmi květů vytvořil speciální směs pěti květů, kterou nazval Krizová esence neboli Rescue remedy, která byla vyvinuta pro speciální stresové nebo jinak emočně náročné situace.

Proč jsou Bachovy esence zázračné?

Bachovy esence zpracovávají problémy do hloubky. Neřeší jen fyzickou příčinu, ale řeší, proč se to děje. Zjednodušeně, Bachovy esence neřeší jen to, že vás teď bolí hlava, ale řeší důvod, proč tomu tak je a zpracovávají emoce, které s bolestí souvisí. Ošetřují individualitu člověka a ne nemoc, nebo její symptomy. Působí na emocionální rovině. Proto může nastat situace, kdy dva lidé se stejným onemocněním, budou ošetřeni rozdílnými esencemi. Jeden z nich se může s nemocí smířit, zatímco ten druhý může být netrpělivý – proto na základě této výchozí situace budou pro každého vhodné jiné květy. Jsou velice jemné, jsou čisté a dovedou podpořit uzdravovací nebo samoléčebný proces.

Jak poznám, kterou Bachovu esenci potřebuji?

Pro jednoduchost je Dr. Bach rozdělil do 7 skupin, podle hlavních emocionálních rozpoložení. Pokud jste schopni uvědomit si své emocionální rozpoložení, zjistit, jakým postojem jste si způsobli problém, máte vyhráno. Pokud se na to necítíte, můžete si nechat směs esencí namíchat přímo na míru vašemu rozpoložení. S tím vám pomůže praktik Bachových esencí nebo zkušený kineziolog. Do lahvičky se dá namíchat až 7 květových esencí.

Jak Bachovy květové esence působí?

Slovy Dr. Bacha: „Dokážou, jako krásná hudba nebo jakákoli úžasná pozdvihující věc, která nás inspiruje, zvýšit naše povahy a přenést nás blíže k naší Duši. Tímto činem nám pomohou přinést mír a ulevují našim trápením.“

Mohou tyto květové esence užívat i děti?

Může je užívat každý, kdo hledá jemnou, ale efektivní pomoc pro své tělo, pro svou duši. Mohou je užívat dokonce ještě nenarozené děti, tedy spolu s těhotnou maminkou miminka v bříšku, malé děti, kojící maminky, protože Bachovy esence harmonizují emocionální rozpoložení. Dokonce i květiny ocení pomoc Bachovek - např. při přesazování, při napadení škůdci apod.

Mohou se Bachovy esence užívat současně dalšími léky?

Bachovy esence podporují a obohacují každé lékařské a psychoterapeutické ošetření. Spojené s psychoterapií způsobí, že člověk se dostane rychleji k podstatě problému. Snášejí se s každým lékem, také s vysokými homeopatickými potencemi a také s psychofarmaky.

Jak dlouho se musí Bachovy esence užívat?

Doba, než se projeví účinek, závisí na osobní situaci a okolnostech. Pokud cítíte náhlou depresi z neznámých příčin, okamžitý účinek pocítíme po pár kapkách Hořčice divoké. Pokud je emocionální stav hluboce zakořeněný, může trvat i několik dnů nebo týdnů, než pocítíme rozdíl.

A co vedlejší účinky?

Bachovy esence nemají žádné vedlejší účinky. Jako při jiných formách přírodní medicíny se může stát, že se dostanou na povrch potlačené emoce. Ty se mohou projevit vyrážkou, přes kterou se tělo čistí od toxinů, nebo uvědoměním si a přijetím dosud potlačených emocí. Tento jev může být důležitou součástí procesu léčení a je jen dočasný. Pro odeznění je možné dodatečně užívat Krizovou esenci.

 

Podrobněji vás s nimi seznámím o kousek níže >>>

 

V jakých oblastech vám mohou Zázračné Bachovky pomoci?

Krizové situace

Už jste se určitě někdy ocitli v krizi. 

Náš mozek si všechny krizové situace pamatuje. Když už je toho moc, zkrátka vypne a vy nedovedete v klidu reagovat, nejste schopni se soustředit. Znáte ten pocit? 

Proto je dobré vědět o příteli, který vám pomůže ihned. 

Strachy, bubáci a příšery

Strachy. Každý je máme a každý si je představuje jinak. Někdo jako strašáky pod postelí, někdo jako veřejné projevy, nebo třeba jen říct "NE" šéfovi. 

Říká se, že strach má velké oči. Strach je pro mnohé velký nepřítel, ale zároveň příležitost ke změně.

Nejistoty a nízké sebevědomí

Kolikrát za den si nejste jisti svým rozhodnutím? Nemusí se jednat jen o pochybnosti, ale co když vás vaše nerozhodnost okrádá o nové příležitosti? A co teprve vaše budoucnost?  Víte, co vlastně v životě chcete? 

Nejistota versus důvěra a naděje. 

Trýznění se minulostí

Opakují se vám stále stejné situace dokola? Neumíte najít cestu ven z bludného kruhu? Pokud jste už z toho všeho unavení, nechce se vám ráno ani vstanout z postele nebo jste úplně rezignovaní, chtělo by to nějaký životní energy drink.

Osamělost

 Možná ani nejste člověk, který vyznává samotu.

Možná jen nedovedete pochopit, proč se vám ostatní vyhýbají.

Pro pocity osamělosti mohou být různé důvody.
Znáte ten Váš?

Skleslost a zoufalství

Nepříjemné situace na vás vykukují ze všech stran?
Nemáte se rádi, nevěříte si, obviňujete sami za sebe za všechno, co se nepodařilo?
V hlavě vám to neustále "šrotuje"?

Z toho by se jeden zbláznil.

Jak ven z deprese, prázdnoty a zoufalství?

Přílišná starost o cizí byznys

Myslíte si, že to s ostatními myslíte dobře, ale vděk nepřichází?

Třeba jen něco děláte "moc". Možná by stačilo ubrat ve svém nasazení, dopřát ostatním jejich osobní prostor, dovolit jim žít jejich život. 

Přecitlivělost a spousta slz

Pokud těžce nesete nespravedlnosti, neumíte se jim bránit, své starosti před okolím schováváte, máte sebedestrukční sklony a snadno se necháte ovlivnit vnějšími okolnostmi, i na tyto problémy existuje řešení. 

Jakou zvolit cestu, abych se zbavil svých problémů a bolístek? 

Nutit vás do ničeho nemohu, ale když už se ptáte, tak jednu takovou osvědčenou cestu znám!

Terapie pomocí metod One Brain a kineziologie

Bachovy esence jsou skvělými pomocníky. Existuje ale ještě účinnější zpracování toho, co vás trápí. Nazývám to terapie. Ale nebojte se, nejsem psycholog, nemusíte se tedy bát bílého pláště, nepohodlného lehátka a předpisu do lékárny. 
Moje terapie je založená na metodě One Brain a kineziologickém testu. Více o metodě One Brain si můžete přečíst TADY, a jak funguje kineziologický test vám vysvětlím TADY.
Při terapii samozřejmě používám Bachovy esence. Jak už jsem říkala, jsou to velcí pomocníci. 

Výběr vhodné Bachovy esence právě pro vás!

Dalším krokem je výběr vhodné Bachovy esence právě pro vás! 
Jak na to? Pomocí (už zmiňovaného kineziologického testu) vám vytestuji Bachovu esenci, která bude jako ušitá na vaše trápení. 
2 možnosti jak na to:

1) přijdete na návštěvu ke mně do poradny, půjčíte mi své ruce a společně najdeme, kde je zakopaný pes a jaká Bachovka vám pomůže. 

2) jste-li z daleka a Opava je pro vás víc, než z ruky, pomocí prostředníka (kterého mi ochotně dělají mé děti nebo manžel) vytestuji, opět pomocí kineziologického testu jakou Bachovu esenci vám mám poslat poštou. Takže během pár dní budete mít svého nového kamaráda ve své poštovní schránce. 

Sebekoučink -sebediagnostika pomocí Bachových esencí

Sebediagnostika aneb sebekoučink. Připravila jsem pro vás e-booky, ve kterých můžete najít navigaci pro řešení vašich problémů. 

Nebo čtěte dále.

A pokud rádi berete věci do vlastních rukou ... 

ONLINE kurz Zázračné Bachovky

Připravila jsem pro vás online kurz Zázračné Bachovy esence, kde se dozvíte vše o jednotlivých Bachovkách, seznámíte se s příběhy, v jakým situacích Bachovky pomáhaly, jak je dávkovat. Výhodou online kurzu je, že si jednotlivé Bachovy esence budete moci poslechnout tehdy, kdy vám to bude vyhovovat, nemusíte cestovat do Opavy, i když kurzisti prezenčních kurzů si vždy pochvalují přátelskou a inspirativní atmosféru. Jednotlivé lekce si budete moci stáhnout v MP3 formátu a můžete poslouchat kdykoli a kdekoli. Stačí si vybrat takový balíček online kurzu, který vám bude vyhovovat.

Prezenční kurz Zázračné Bachovky

A pokud raději trávíte čas mezi lidmi, než u obrazovky počítače, tak i vy si přijdete na své ... 
Pořádám prezenční kurzy Zázračné Bachovky. Na kurzu, který trvá celem 3 víkendy se detailně seznámíte s každou Bachovou esencí a naučíte se používat svalový test. Na kurzu jsou samozřejmě Bachovy esence k dispozici, v případě vaší aktuální emocionální potřeby si budete Bachovky aplikovat. Na konci každého kurzu si sami vytestujete, jakou konkrétní Bachovku, či směs Bachovek, můžete či potřebujete po kurzu užívat. A sami si je namícháte.

Máte dotaz? 

Zajímá vás něco, co jste na stránkách nenašli? 

Rádi vám odpovíme 🙂 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Jsme také na sociálních sítích: