záznam webináře  - Jak si zjednodušit život pomocí Bachovek - v AKCI ZDE

Reference

Jak klienti hodnotí užívání Bachových esencí
Jak se jim líbilo na prezenčních kurzech Zázračné Bachovky
A proč doporučují vstoupit do online kurzu Zázračné Bachovky?

Jak hodnotí klienti užívání Bachových esencí? 

Člověk by tomu nechtěl ani uvěřit, ale já tomu věřila. Přiznám se, že jakási počáteční skeptičnost ve mě vyvolávala neklid. Nakonec jsme vše vzala s klidnou hlavou a věřila, že to pomůže - neboť mým psům při výcviku to pomohlo taktéž. Musím říci, že se mi vrátila chuť k jídlu - přestala jsem mít žaludeční nervozu, s čím byla samozřejmě spojená i chuť k jídlu. Cítím se klidnější a spokojenější. Začala jsem v sobě pociťovat velké množství lásky. Když je člověk vnitřně spokojený, je spokojený i s okolím - a já jsem se začala usmívat na cizí lidi nebo jsem se s nimi dala do řeči. Neskutečné. Úžasný pocit.
Anna D.
Dobrý den, chtěla bych se podělit zpětnou vazbou o účinku Bachovek na míru. Nechala jsem si je namíchat pro celou rodinu. Ani zdaleka jsem si nemyslela, že první znak, že to funguje uvidím fyzický a to u sebe konečně přestání okusování nehtů. Je to sice možná pro někoho směšné, ale ve 38 letech přestat si okusovat nehty to pomale vypadá na zázrak. Dcera, která ani nevěděla, že Bachovky fungují i na nehty tak se mi po 3 týdnech sama chlubila s dlouhýma nehty. To je asi známka, které si člověk prostě hned všimne a pro mě je to důkaz, že se něco mění. Z psychické stránky se musím přiznat, že vidím změnu nejvíce u sebe, tak by to asi i mělo být. Jsem klidnější, ne každá maličkost mě vyvede z míry. Vidím, že u více věcí začínáme vidět, někdy i děti , jak situaci řešit a za to jsem moc ráda. Namíchané Bachovky od vás už jsme doužívali a nyní jsem namíchala směsy podle sebe. Ještě teda nevím jak dlouho se vlastně Bachovky užívají, ale na harmonizaci našeho rodinného života si myslím, že do pití směsi mohu dávat i nadále. Ne vždy se nám podaří užívat je pravidelně, ale hlavně ať jsme v klidu . Já moc za Bachovky děkuji a určitě s nimi i nadále budeme v životě počítat. Přeji vám moc krásný den a ještě jednou děkuji.
Jana
Dobrý den, měla jsem od vás namíchány esence na zhubnutí. Určená doba 7 týdnů již uplynula, opravdu se mi povedlo shodit asi šest kilo, což je podle mne úspěch. Esence mi docházejí a navíc jsem za posledních 10 dní stále na stejné váze. Ráda bych pokračovala ve snižování váhy.
Hanka Š.
Od terapie jsem na synovi zpozorovala, že více poslouchá okolí a je taky soustředěnější. Dokonce spí od té doby sám v pokoji. I u paní logopedky dostal pochvalu, naskočilo mu hodně nových slovíček.
Markéta R.Bachovky pro syna
Moc Vám děkuji za pomoc s problémem mé dcery. Od té doby měla jen jednu noční příhodu, ale to připisuji tomu, že moc navečer pila. Ostatní noci proběhly bez nehody. Jsem vděčná za každou takovou noc a i ona, je na sebe vždy pyšná. Jsem nadšená a věřím, že už to tak zůstane.
Jana H.Bachovky pro dceru
Dobrý den, daří se mi dobře , kapky zabírají. Změnu jsem pocítila asi za týden. Děkuji Vám moc!!!! V případě nějakých potíží Vás budu kontaktovat.
Lucie M.
Blíží se doba, kdy to bude 7 týdnů od užívání Bachovek. Asi po 14 dnech jsem přestala pociťovat bolesti svalů. Někdy se ještě objeví pálení v rukou, ale přičítám to mé povaze, že si některé věci až příliš beru. Děkuji.
Lenka B.
Milá Kájo, Dr, Bach a především Vy, jste mne znovu uvedli do života, jsem Vám moc vděčná, děkuji.
Ivana Š.
Kájo, chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvou ochotu a vstřícnost a taky za Bachovky. Před pár týdny, kdy jsem Ti psala prosbu o pomoc, jsem byla opravdu na pokraji psychického vyčerpání, zhroucení z událostí, které se kolem mě děly, a že jich teda bylo. Pár dnů jsem se teda pěkně trápila, než jsem si vzpomněla na Bachovky. Moc Ti děkuji, že jsi mi je poslala obratem po mé prosbě o pomoc a co je úplně nejlepší, že se mi vše začalo měnit již po pár dnech užívání. Můj splín zmizel, vrátil se mi úsměv a začala jsem vidět věci jinak, líp a pozitivně. Tyto kapky mi vrátily chuť do života a není to poprvé, co mě vytáhly z černého dna a začalo se mi dařit. Najednou přišla nabídka nové práce, manžel se změnil, vlastně jsem změnila já své myšlení díky kapkám a proto ke mě přichází už jen to hezké. Strašně moc děkuji za to, že jsi a za úžasné Bachovky, tohle je lepší než tisíc doktorů. Děkuji a posílám srdečný pozdrav a obejmutí.
Petra R.
Děkuji za skvěle zpracovaný kurz Zázračné Bachovky. Procházela jsem si ho vlastním tempem a to mi vyhovovalo nejvíce - netlačit na pilu. Moc se mi líbí celé zpracování, přehlednost a systematičnost. U každého videa k esenci mi pomáhalo krátké shrnutí předchozích probraných květů a taky příběhy z poradny, které jsem si mohla v klidu znovu přečíst a více ukotvit. Materiály ke stažení jsou příjemným bonusem. Velmi oceňuji, že se ke kurzu můžu vracet i nadále po úspěšně složeném závěrečném testu. Bachovky se staly součástí mého každodenního života a jsem za ně moc vděčná.
Daniela Š.

Proč účastníci doporučují vstoupit
do online kurzu Zázračné Bachovky?

Kájo, děkuji. Bylo mi vážně potěšením projít Váš kurz a jsem o jeho přínosu plně přesvědčená. Přístup, který můžou kurzisti dál využívat je příjemným a fajn benefitem . S radostí jdem se vrhla i do kurzu sebelásky...sic jsem momentálně časově velice na štíru, ale nedalo mi to, jako mnohým jiným . Cítím v něm silnou návaznost a chuť přehrábnout si své postoje a stereotypy prostě zvítězila!
Naďa
Dobrý den, paní Gřešková. Ráda bych Vám poděkovala za Váš online kurz, který je opravdu vynikající. Bachovky používám s přestávkami už spoustu let. Přestávky jsem měla hlavně z toho důvodu, že jsem se mnohdy dostávala k tomu, že nevím. Některé věci mi unikaly. Nevěděla jsem, s čím daný problém souvisí. Co by pomohlo. S Vašim online kurzem se moje znalosti esencí natolik prohloubily, že jsem uviděla spoustu souvislostí, jejich hloubku i šířku dosud nepoznanou. Samozřejmě jsem si ihned bachovky namíchala jak pro sebe, tak pro děti a psa. Není žádné "kdyby" a vše, je tak, jak má být, ale když si uvědomím, že bych informace, které mám teď od Vás, měla tak o 20 let dříve, tak si myslím, že bych si mohla ušetřit mnohé utrpení (které ale nepochybně mělo nastat). Díky Vám jsem si uvědomila, že některé věci, které jsem brala jako neměnné, lze změnit a vůbec takto nemusí být. Možná tato věta ani nevystihuje ten rozměr osvobození a pochopení, jaký v sobě nese.
Broňa Burdová
Ahoj, chtěla bych moc poděkovat ze skvělý kurz. V hodně informacích jsem si udělala jasno. Pracuji jako kinezioložka a Bachovy esence používám krátkou dobu, takže v nich ještě nejsem úplně zběhlá. Nicméně už od počátku v nich vidím obrovský potenciál a celý tento kurz mi to jen potvrdil. Už mám i nějaké hmatatelné úspěchy (zejména na zvířátkách :-)) takže z toho mám velkou radost. Velmi děkuji také za spoustu praktických příkladů z vaší poradny, člověku na tom dojde spousta věcí. Používám esence (když je potřeba) v průběhu kineziologického odbloku.
Hana Randáková
Chtěla bych Káji poděkovat za velmi zajímavý kurz. S esencemi pracuji krásných 8 let, ale něco mi říkalo, abych se na tento kurz přihlásila. Zajímal mě pohled od další odbornice. Více očí, více uší, více zkušeností, vyslechnuté jiné příběhy...to jistě přinese rozšíření znalostí. A taky že ano. Velmi chválím popisy, propagační materiál, MP3 nahrávky a myšlenkové mapy! Věděla jsem, že nešlápnu vedle! Děkuji za přínosné informace.
Sandra Carić
Dobrý den paní Kájo, děkuji za kurz. Je úžasné v klidu domova studovat to, co mě už dlouho zajímalo. ❤️
Hana
Dobrý den paní Kájo, jsem moc ráda, že vedete kurz on – line způsobem. Moc se mi líbí, že mohu absolvovat jednotlivé lekce v klidu ze své pracovny a v době kdy se mohu na vzdělávání plně soustředit. Děkuji Vám i vašemu rodinnému realizačnímu týmu,
Jana
Děkuji za skvělý kurz, který mi pomohl si ujasnit další souvislosti jak o Bachových esencích, tak i o mně samotné.
Renata
Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za kurz Zázračné bachovky. Naprosto předčil moje očekávání. Těším se, že budu moci pomáhat jak sobě, rodině i svým klientům, kteří se při masážích svěřují se svými problémy. Ještě jednou moc děkuji.
Marie
​​Milá Kájo, díky moc za webinářové připomenutí všech důležitých informací, Vaším kurzem už jsem před delší dobou prošla, vlivem životních situací, které mě potkaly jsem se opět k Bachovkám dostala, vrátila a nyní jim vděčím za vidění světlejších zítřků. Není ještě vše zalité sluncem, ale vím, že v Bachovkách mám velkého pomocníka, oporu a ve Vás skvělého rádce a snad i přítele v nouzi. Moc děkuji za vše co pro mě, nás všechny děláte a že nás nejen vracíte do své MOCI, ale také nás učíte, jak do své síly a MOCI vrátit sebe sama. Moc děkuji za Vaši energii a sdílení.
Dita Š.
Mooc děkuji za krásný a poučný kurz. Od jeho začátku,hledám správná slova,co pro mě znamenal ... U prvních esencí o strachu, mě přepadlo chvění v břiše, možná díky vaším zkušenostem, že nejvíce blokací vzniká v těhotenství a za porodu … ano jsem porodní asistentka:-). Jedním z hlavních důvodu, proč jsem kurz chtěla absolvovat, byla moje práce, řekla bych spíše poslání (těhotné, rodící ženy, ty co nemohou otěhotnět nebo bohužel i ty, co o dítě přišly …), škála je opravdu veliká. Bylo zajímavé ,jak mi hned u jednotlivých esencí, naskakují konkrétní lidé … Dále mě váš kurz donutil přemýšlet, nejen o druhých, ale hlavně o sobě, což je další velké plus. A v závěru … vím, že je to začátek a za to vám děkuji ještě víc …
Soňa

Jaké byly prezenční kurzy Zázračné Bachovky

Když jsem si hledala kurz Bachových esencí, nejvíce mě zaujal kurz Káji. Po zjištění, že bych měla jet do 400km vzdálené Ostravy, jsem se dost vyděsila, ale všechny kurzy v okolí (Prahu mám 30 km od domova) mě až tak netáhly. Děkuji „tam nahoru“, že jsem poslechla to nutkavé volání Ostravy v mé hlavě, protože to byla jednoznačně nejlepší volba. Od kurzu jsem očekávala, že poznám Bachovy esence jednu po druhé a budu umět používat svalový test. Naučila jsem se ale mnohem, mnohem víc. Naučila jsem se poznávat SEBE. Pro mě to byl a do dneška je ZÁŽITKOVĚ – POZNÁVACÍ KURZ mojí osobnosti a nejlepší dovolená. Díky skvělému přístupu Káji a samozřejmě Bachovým esencím jsem se naučila pomoci sobě, svým blízkým a využívat esence i při léčení mých klientů. Kurz mi doslova a do písmene změnil život k lepšímu a pomohl a stále pomáhá celé mojí rodině. Bachovy esence jsou úžasná věc, doktor Bach byl génius a v kombinaci s Káji vedením můžete čekat jednoduše ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ.
Martina Čandová
Na kurz Zázračných Bachovek jsem se dostala díky pozitivním referencím od předchozích uchazeček. Navzdory tomu, ze žiju v Praze, kde tyto kurzy probíhají také, odjela jsem až do Opavy. A udělala jsem jedině dobrě. Kája Gřešková je velmi vstřícný, komunikativní, pozitivní a přátelský člověk se srdcem na pravém místě. ve spojení s její letitou praxí nemůžete zapochybovat. Dostala jsem se na kurz s osobitým a citlivým přístupem. Každá Bachova esence dostala dostatečný prostor pro pochopení problematiky i případné dotazy a příklady z praxe. Kineziologický svalový test, který dle mého mínění nádherně doplňuje užitečnost Bachovek, jsem také měla možnost se naučit. Pochopení poselství Bachovek i jejich užívaní a aplikace mi zlepšily zdravotní stav i emocionální rozpoložení. Tento kurz doporučuji každému, kdo chce neinvazivní a jemnou formou zlepšit kvalitu svého života, navíc s výbornou lektorkou a podobně laděným kolektivem kurzistů.
Katarina Zguthova
V průběhu března a dubna jsem se zúčastnila kurzu Zázračné Bachovy esence pod vedením Káji Gřeškové. Díky Káji a tomuto kurzu jsem zažila tři úžasné WELLNESS víkendy. 🙂 Kája nás seznámila podrobně se všemi esencemi, obohatila nás svými zkušenostmi z praxe a také nás skvěle naučila svalový test, díky kterému dokážeme s jistotou určit vhodné Bachovy esence. V průběhu kurzu jsme měli k dispozici celý set Bachových esencí. Navíc jsme si z každého víkendu odvezli domů směs esencí, kterou nám Kája ochotně vytestovala. To velmi oceňuji, protože jsem do té doby neměla s Bachovými esencemi žádnou zkušenost, a tak jsem byla moc ráda, že od samého začátku můžu esence zkoušet přímo na sobě. Celý kurz měla Kája precizně připravený a promyšlený. Vřele doporučuji tento kurz. Bachovy esence jsou opravdu zázračné a pod vedením Káji, je radost se je všechny naučit. Já už se moc těším na nějaký další kurz s Kájou. 🙂
Kateřina Kubalová
Úžasná lektorka, prima účastníci, spousta zajímavých informací, pohodová atmosféra, zkrátka skvělý kurs nic lepšího mě nemohlo potkat:-) Při užívaní Bachových květových esencí se cítím klidnější a vyrovnanější.
Jana Moudrá
Ahoj Kájo, a taky děkuji za kurz Bachovek - dost mě pomohl a nasměroval. Bachovky teď nabízím spolu s ajurvédou. A také se učím u paní Wilson takovému nejdůležitějšímu shrnutí One Brain. Je žačkou Carol Hons. Takže jsem Tě měl potkat. na svojí cestě. 🙂 Ještě jednou díky.
Tomáš Ludvík

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video