Už vás nebaví se bát? 

Unavuje vás být vyděšení? 

Nebaví vás schovávat se v koutě, protože máte strach?!

Exkluzivně můžete získat přístup k 6 Bachovým esencím, které vám pomohou zvládnout a překonat vaše strachy. 

Skupinu STRACH  z online kurzu Zázračné Bachovky lze zakoupit za cenu 1 490,-.
Běžná cena celého online kurzu, zahrnujícího 7 emocionálních skupin, je 8 900,-.

V rámci skupiny STRACH 
z online kurzu Zázračné Bachovky získáte

ke každé z 5 Bachových esencí:

 • VIDEO
 • MYŠLENKOVOU MAPU
 • PDF
 • MP3 NAHRÁVKU
 • KOUČOVACÍ OTÁZKY

A jako bonus ještě získáte přístup ke Krizové esenci: 

 • VIDEO
 • MYŠLENKOVOU MAPU
 • PDF
 • MP3 NAHRÁVKU
 • KOUČOVACÍ OTÁZKY
 • FACEBOOK KOLEKTIV SKVĚLÝCH LIDÍ
 • ONLINE "PODPORU" Káji Gřeškové

Samozřejmě pro vás máme i 

BONUS

Záznam webináře "Trápíte se svými kily?"

 

Protože víme, jak je "jednoduché" sklouznout k utěšení se jídlem, čokoládou a jinými dobrotami, když je nám ouzko, máme strach nebo jsme ve stresu. Proto pro vás webinář může být podporou, jak to zvládnou i jinak! 🙂 

Webinář v hodnotě 990,- korun
získáte ZDARMA.

e-book

FO

V hodnotě 190,- korun
získáte ZDARMA.

e-book

Jak pokořit strach?

V hodnotě 190,- korun
získáte ZDARMA.

Co říkají účastníci online kurzu
Zázračné Bachovky?

Dobrý den, paní Gřešková. Ráda bych Vám poděkovala za Váš online kurz, který je opravdu vynikající. Bachovky používám s přestávkami už spoustu let. Přestávky jsem měla hlavně z toho důvodu, že jsem se mnohdy dostávala k tomu, že nevím. Některé věci mi unikaly. Nevěděla jsem, s čím daný problém souvisí. Co by pomohlo. S Vašim online kurzem se moje znalosti esencí natolik prohloubily, že jsem uviděla spoustu souvislostí, jejich hloubku i šířku dosud nepoznanou. Samozřejmě jsem si ihned bachovky namíchala jak pro sebe, tak pro děti a psa. Není žádné "kdyby" a vše, je tak, jak má být, ale když si uvědomím, že bych informace, které mám teď od Vás, měla tak o 20 let dříve, tak si myslím, že bych si mohla ušetřit mnohé utrpení (které ale nepochybně mělo nastat). Díky Vám jsem si uvědomila, že některé věci, které jsem brala jako neměnné, lze změnit a vůbec takto nemusí být. Možná tato věta ani nevystihuje ten rozměr osvobození a pochopení, jaký v sobě nese.
Broňa Burdová
Ahoj, chtěla bych moc poděkovat ze skvělý kurz. V hodně informacích jsem si udělala jasno. Pracuji jako kinezioložka a Bachovy esence používám krátkou dobu, takže v nich ještě nejsem úplně zběhlá. Nicméně už od počátku v nich vidím obrovský potenciál a celý tento kurz mi to jen potvrdil. Už mám i nějaké hmatatelné úspěchy (zejména na zvířátkách :-)) takže z toho mám velkou radost. Velmi děkuji také za spoustu praktických příkladů z vaší poradny, člověku na tom dojde spousta věcí. Používám esence (když je potřeba) v průběhu kineziologického odbloku.
Hana Randáková
Chtěla bych Káji poděkovat za velmi zajímavý kurz. S esencemi pracuji krásných 8 let, ale něco mi říkalo, abych se na tento kurz přihlásila. Zajímal mě pohled od další odbornice. Více očí, více uší, více zkušeností, vyslechnuté jiné příběhy...to jistě přinese rozšíření znalostí. A taky že ano. Velmi chválím popisy, propagační materiál, MP3 nahrávky a myšlenkové mapy! Věděla jsem, že nešlápnu vedle! Děkuji za přínosné informace.
Sandra Carić

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo pro vás připravil kurz

Zkráceně a jasně, kurz Zázračné Bachovy esence pro vás připravila rodinná firma EDUWAY.
Ale teď přátelsky … Jsme Kája, TomášMíša. A každý hrajeme v tomto projektu svou roli – žádná není míň důležitá než ta jiná, protože puzzle taky musí být všechny.

Jak už jste mohli pochopit z úvodních videí či mailů, celým kurzem vás bude provádět Kája. Bachovy esence dennodenně používá při terapiích ve své poradně s klienty – a zázraky Bachových esencí taky uplatňuje na zbytku rodiny (manžel, dcera, syn, pes, kočka).

A co ten zbytek?

Tomáš (jako jediný mužský mozek) zajistil onu technickou část. Prostě, když něco nejde, tak on je náš člověk! Stálo by to totiž více nervů a času, než bychom některé technické háčky rozklíčovaly – jestli vůbec.

A poslední, ale neméně důležitý, člen Míša. Ta je tady přes texty, grafiku a poskládání stránek, tak jak stojí a společně s Tomášem si hraje na sociálních sítích.

A teď něco víc o člověku, usmívajícím se na vás z videí,
Káji Gřeškové ...

Kája je úspěšná facilitátorka s 20 letou praxí ve své Poradně nekonečných možností
Bachovy esence používá každý den ve své poradně, ale i ve svém osobním životě, pro sebe, svou rodinu – pejska i kočičku zahrnující – a své přátele.

S Poradnou nekonečných možností jde Kája ruku v ruce již 20 let. S každým klientem odcházejícím s úsměvem nám svou energií do domu vnáší radost a pohodu. 

 

Kája je také autorka knihy Cesta k mé duši, která svým příběhem oslovila tisíce lidí a motivovala je ke změně k lepšímu. 

Doposud bylo prodáno 1256 výtisků a číslo každým dnem roste. 

Proč vznikl kurz
ZÁZRAČNÉ BACHOVY ESENCE

Čím je kurz Zázračné Bachovy esence jedinečný?
Tak především byl vytvořený s nadšením a vášní, ale to by mohl říct každý.

Kurz Zázračné Bachovy esence je jedinečný v tom, že kromě samotného seznámení se s jednotlivými Bachovými esencemi budete mít možnost nahlédnout do reálných příběhů napsaných samotnými Bachovými esencemi. 
A další nesmírné plus tohoto kurzu je, že ke každé esenci pro vás Kája zpracovala koučovací otázky. Ty vám pomohou si uvědomit, kde jsou vaše slabé a silné stránky
a jak s nimi nakládat.

 

Rekapitulace všeho, co získáte koupí skupiny STRACHY 
z online kurzu Zázračné Bachovky: 

Ke každé ze 6 esencí získáte: 

 • VIDEO
  Ke každé z 6 Bachových esencí pro vás Kája natočila video, kde vás s esencí seznámí. Řekne vám, kdy vám může pomoci, co je pro ni typické a podělí se s vámi o příběh napsaný samotnou esencí.
 • MYŠLENKOVOU MAPU
  Na myšlenkové mapě u každé Bachovy esence najdete její hlavní charakteristiku a typický citát.
 • PDF
 • MP3 NAHRÁVKU
  Video je krásná věc, ale moci si vzít Bachovy esence sebou kamkoli (do telefonu nebo přehrávače v autě), je ještě lepší.
 • KOUČOVACÍ OTÁZKY
  Esencí je ve skupině strach 5 (+ Krizová esence) a Kája pro vás ke každé připravila ještě něco extra než samotné Bachovy poklady. Vypracovala pro vás koučovací otázky, které vám pomohou odhalit, co jsou vaše slabé a naopak silné stránky a jak vychytat všechny mouchy, které by mohly dělat neplechu …
 • FACEBOOK KOLEKTIV SKVĚLÝCH LIDÍ
  Možnost zapojit se do neveřejné skupiny, zapojit se tak do diskuze a vyměnit si své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu
 • ONLINE "PODPORU" Káji Gřeškové - tvůrkyně kurzu
  Jelikož žijeme v době online světa, tak je možné téměř vše. Třeba i poradit se o svém problému nebo trápení s lidmi na druhé straně republiky (nebo klidně i světa). A přesně to nabízí Kája všem účastníkům svého kurzu Zázračné Bachovy esence.