Jak vybrat správnou Bachovku na dálku?

Kdo mě zná, ví, že ve své poradně používám kineziologický svalový test.

Poskytuje totiž kompletní, úplnou, nezkreslenou pravdu o problému klienta, o jeho pocitech, ulehčuje jim popis jejich trápení. Kineziologický svalový test používá technika One Brain při odstraňování emocionálních blokád, se kterou rovněž pracuji.

 

Svalový test používám také při výběru vhodné Bachovy esence. Pro sebe, pro své blízké, přátele a klienty. Mnozí jsou často překvapeni, jaké informace se o svých reakcích a pocitech dovídají a dávají svému tělu za pravdu.

Testování svalů uvádí do pohotovosti více mozkových buněk než jen mentální hodnocení, tzn. to, co si o sobě myslíme, jak sami sebe vnímáme, protože jsme ovlivňováni reakcemi a systémy přesvědčení našeho okolí, prožitými vzpomínkami.

Při vědomém rozhovoru s klientem získáváme odpovědi jen čtvrtinové části mozku, tedy neúplnou pravdu. Navíc je pro klienty velmi stresující mluvit o svých problémech, o svém životě.
Podvědomí nerozlišuje, co je realita a co prožíváme jen v představě.

Testováním svalu získávám informace z buněčné paměti klienta.

Aby bylo zaručeno co nejpřesnější odpovědi těla, používá se při testování svalu několik pozic a testuje se současně na obou stranách těla, abychom do testování zapojili obě mozkové hemisféry.

 

Levá mozková hemisféra představuje logické myšlení, systémy přesvědčení, většinou se jedná o dominantní mozkovou hemisféru, která posuzuje, hodnotí, symbolizuje mužskou energii nebo obecně vztah k mužům. Levá mozková hemisféra současně ovlivňuje pravou stranu těla.

Pravá mozková hemisféra představuje citlivost, intuici, emoce, ženský princip nebo obecně vztah k ženám, či mámě. Ovlivňuje opačně levou polovinu těla.

Tolik k principu svalového testu.

A co teprve, když vybírám (testuji) Bachovu esenci pro klienta bez jeho přítomnosti?

Tzv. vytestuji esence na dálku, nicméně přímo na míru jejich rozpoložení. Často se o sobě při čtení textů jednotlivých vybraných esencí doví i to, co si o sobě ani neuvědomili nebo si nechtěli připustit. Každý máme totiž o sobě vytvořený svůj obraz sebe sama. Často zkreslený. Kdybych se na vás zeptala vaší maminky, partnera či kamarádky, každý by asi vaše chování popsal jinak.

  • Jak je tedy možné svalovým testem vybrat vhodnou esenci pro dítě, když do poradny přijde jen maminka?

  • Jak je možné svalovým testem vybrat esenci pro někoho, kdo do poradny ani nepřijel a vhodná esence pro něj se vybírala tzv. přes prostředníka?

  • Kdo je tím vhodným prostředníkem?

  • Jak se mohu ptát na někoho, koho ani neznám?

S těmito otázkami se setkávám velmi často.
Takže postupně.

Je známo, že malé dítě nevydrží dlouho v klidu. A u svalového testu je nutné provést naladění na danou osobu pečlivě, aby testování bylo přesnévýsledky testování pro klienta efektivní.

A to malé děti nebaví. Rády si hrají, milují zájem o sebe, nemají rády omezování. Nutit je, aby chvíli stály a soustředily se, je často nadlidský výkon. Proto často maminkám doporučuji, aby si zvážily, zda je vhodné přijít do poradny i s dítětem, které může odvádět její plnou pozornost, nebo má přijít maminka sama. Maminka potom popíše, jaký je problém, jak se dítě projevuje, jak reaguje a společně s maminkou efektivně pomocí svalového testu, vybereme vhodné esence přesně pro její dítě. Maminka je totiž na své dítě napojená nejlépe. A přestože s námi dítě v daný moment v poradně není, energie maminky a dítěte se propojí a tím, že držím maminku za rucezjišťuji její reakce na určité vjemy, jsme schopny se přes maminku napojit na její dítě a ptát se, co potřebuje její dítě.

 

Stejným způsobem je možné napojit se na energii někoho, kdo v poradně se mnou nenítestovat jeho potřeby přes prostředníka.
V případě malého dítěte byla prostředníkem maminka. V případě člověka, kterého neznám, neviděla jsem, a vycházím z toho, co mi o sobě klient napíše, prostřednictvím e-mailu. Abych se mohla napojit na energii tohoto člověka, potřebuji znát jeho datum narození a místo, kde se momentálně vyskytuje. Neviditelné energetické propojení se vytvoří a já se mohu ptát na esence, které by daná osoba potřebovala.
Pokud vám to připadá přitažené za vlasy, představte si, jak funguje televize. Přemýšlíte nad tím, jak je možné, že vidíte na obrazovce obraz (i zvuk), ale herci vám v obýváku nepobíhají? Asi ne.

Vhodným prostředníkem v daný moment může být můj manžel, syn, dcera. Zkrátka mít k dispozici něčí volné vhodné ruce.

Co znamená vhodné ruce?
Je totiž nutné, kdykoli kohokoli držím za ruce a ptám se na jakoukoli další osobu, zjistit, zda se na danou osobu mohu ptát. Zjistit, zda mám povolení: já, v zastoupení prostředníka, ptát se na osobu XY (s tímto datem narození a místem pobytu). Pokud si to klient vyžádá, tedy chce pro sebe vytestovat=vybrat esence na své projevy, většinou vše proběhne hladce. Tím chci říci, že povolení dostaneme.

Pokud povolení nedostaneme, je to třeba respektovat. Klient si má třeba určitým životním obdobím projít, aby něco lépe pochopil nebo pro něj může existovat jiná „lepší“ pomoc. Ale může jít také o situaci, kdy máma chce „pomáhat“ svému dospělému dítěti, které o to nestojí nebo nemá ani tušení, že máma pro něj něco takového podniká. Nebo manželka chce nechat namíchat Bachovy esence pro manžela, protože ji vadí jeho určité projevy a rozhodla se, že to vyřeší za něj. Bude mu esence „kapat potají“ do čaje.

 

Vnímáte to taky?
Chtěli byste, aby vám někdo něco takového udělal bez vašeho vědomí?

Ale může jít také o úplně jinou situaci, se kterou jsem se nyní setkala.

Esence chtěla pro sebe vytestovat klientka, která mou poradnu navštívila jak osobně (tedy už jsme se viděly), tak jsme následně esence vybíraly i na dálku přes prostředníka, protože ji vzdálenost a čas nedovolovaly do poradny přijet. Dokonce se domluvily dvě kolegyně v práci, že využijí tuto možnost a zásilku budou řešit najednou, aby nemusely každá samostatně platit poštovné. Proč ne?

Nikdy při testování pro tyto klientky nebyl problém. Jaké bylo mé překvapení, když jsem nedostala povolení ptát se ani na jednu z těchto klientek, které si esence samy vyžádaly, potřebovaly řešit své aktuální rozpoložení a těšily se, až jim esence dorazí a budou je moci začít užívat. Měly s nimi vždy výbornou zkušenost.

Všechno je jednou poprvé.
Nenapadal mě sice důvod, proč to tak je a respektovala jsem přání Vesmíru, v daný moment pro ně netestovat esence. Zkusila jsem to následně druhý den. Vesmír si s námi pohrával, že to můžeme testovat až večer. O.K., proč ne? Asi to pro ně má nějaký význam.

A zpětná vazba klientky?

Její maminka měla výročí úmrtí, což jsem samozřejmě nevěděla. Myšlenky klientky byly zaměstnány jiným směrem. Dokonce nemohla v noci spát, měla neklidnou noc a postupně se z toho vzpamatovávala. Až tehdy jsme dostali s manželem povolení, ptát se na tuto klientku a na esence, které by pro ni byly aktuálně vhodné. Najednou jsme se mohli ptát i na její kolegyni. Zkrátka společná objednávka, je společná objednávka.

 

Toto všechno jsme se od klientky dověděla až tehdy, když jsem jí e-mailem posílala texty k jednotlivým vybraným esencím a současně jsem se omlouvala, že to trvalo tak dlouho, že se vyskytly překážky, se kterými jsem nic nemohla udělat.

Vesmír je úžasný, všechno je dokonale propojené v jeden celek.

 

Chtěli byste si vytestování Bachovek na dálku vyzkoušet na vlastní kůži? 
Není problém!

„Chci si vyzkoušet vytestování Bachovek na dálku!“

Kája Gřešková
Kája Gřešková
Facilitátorka, firemní odborník na Bachovy esence, autorka online kurz Zázračné Bachovy esence

Stačí váš e-mail a e-book "Zázračná lahvička"
na vás bude čekat ve vaší e-mailové schránce.

e-book "Zázračná lahvička" ZDARMA

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..