Objednejte si směs Bachových esencí na míru

A my vám ji pošleme

Bachových esencí je 39,

ale která je právě TA VAŠE? 

Která z nich vám pomůže právě teď? 

 

Objednejte si Bachovu esenci na míru!

 

Jak si objednat směs Bachových esencí na míru? 

1. krok

Vyplňte formulář, který najdete níže.

2. krok

Popište svůj problém. Přidejte své datum narození a místo pobytu. Pošlete nám to na e-mail kaja.greskova@eduway.cz.

3. krok

E-mailem vám přijde faktura.

4. krok

Jakmile se náš systém spřátelí s vašim účtem dopřesníme všechny potřebné informace k vybrání té správné směsi Bachových esencí.

5. krok

Pomocí svalového testu skrze prostředníka (děkuji za datum narození) vám Kája vybere směs Bachových esencí, která vám pomůže s vašim aktuálním problémem.

6. krok

Lahvička s VAŠÍ směsí Bachových esencí vám do 2-3 pracovních dnů dorazí na vámi zvolenou adresu - k vám domů nebo do výdejního místa Zásilkovny.

Jak klienti hodnotí užívání Bachových esencí? 

Člověk by tomu nechtěl ani uvěřit, ale já tomu věřila. Přiznám se, že jakási počáteční skeptičnost ve mě vyvolávala neklid. Nakonec jsme vše vzala s klidnou hlavou a věřila, že to pomůže - neboť mým psům při výcviku to pomohlo taktéž. Musím říci, že se mi vrátila chuť k jídlu - přestala jsem mít žaludeční nervozu, s čím byla samozřejmě spojená i chuť k jídlu. Cítím se klidnější a spokojenější. Začala jsem v sobě pociťovat velké množství lásky. Když je člověk vnitřně spokojený, je spokojený i s okolím - a já jsem se začala usmívat na cizí lidi nebo jsem se s nimi dala do řeči. Neskutečné. Úžasný pocit.
Anna D.
Dobrý den, chtěla bych se podělit zpětnou vazbou o účinku Bachovek na míru. Nechala jsem si je namíchat pro celou rodinu. Ani zdaleka jsem si nemyslela, že první znak, že to funguje uvidím fyzický a to u sebe konečně přestání okusování nehtů. Je to sice možná pro někoho směšné, ale ve 38 letech přestat si okusovat nehty to pomale vypadá na zázrak. Dcera, která ani nevěděla, že Bachovky fungují i na nehty tak se mi po 3 týdnech sama chlubila s dlouhýma nehty. To je asi známka, které si člověk prostě hned všimne a pro mě je to důkaz, že se něco mění. Z psychické stránky se musím přiznat, že vidím změnu nejvíce u sebe, tak by to asi i mělo být. Jsem klidnější, ne každá maličkost mě vyvede z míry. Vidím, že u více věcí začínáme vidět, někdy i děti , jak situaci řešit a za to jsem moc ráda. Namíchané Bachovky od vás už jsme doužívali a nyní jsem namíchala směsy podle sebe. Ještě teda nevím jak dlouho se vlastně Bachovky užívají, ale na harmonizaci našeho rodinného života si myslím, že do pití směsi mohu dávat i nadále. Ne vždy se nám podaří užívat je pravidelně, ale hlavně ať jsme v klidu . Já moc za Bachovky děkuji a určitě s nimi i nadále budeme v životě počítat. Přeji vám moc krásný den a ještě jednou děkuji.
Jana
Dobrý den, měla jsem od vás namíchány esence na zhubnutí. Určená doba 7 týdnů již uplynula, opravdu se mi povedlo shodit asi šest kilo, což je podle mne úspěch. Esence mi docházejí a navíc jsem za posledních 10 dní stále na stejné váze. Ráda bych pokračovala ve snižování váhy.
Hanka Š.
Od terapie jsem na synovi zpozorovala, že více poslouchá okolí a je taky soustředěnější. Dokonce spí od té doby sám v pokoji. I u paní logopedky dostal pochvalu, naskočilo mu hodně nových slovíček.
Markéta R.Bachovky pro syna
Moc Vám děkuji za pomoc s problémem mé dcery. Od té doby měla jen jednu noční příhodu, ale to připisuji tomu, že moc navečer pila. Ostatní noci proběhly bez nehody. Jsem vděčná za každou takovou noc a i ona, je na sebe vždy pyšná. Jsem nadšená a věřím, že už to tak zůstane.
Jana H.Bachovky pro dceru
Dobrý den, daří se mi dobře , kapky zabírají. Změnu jsem pocítila asi za týden. Děkuji Vám moc!!!! V případě nějakých potíží Vás budu kontaktovat.
Lucie M.
Blíží se doba, kdy to bude 7 týdnů od užívání Bachovek. Asi po 14 dnech jsem přestala pociťovat bolesti svalů. Někdy se ještě objeví pálení v rukou, ale přičítám to mé povaze, že si některé věci až příliš beru. Děkuji.
Lenka B.
Milá Kájo, Dr, Bach a především Vy, jste mne znovu uvedli do života, jsem Vám moc vděčná, děkuji.
Ivana Š.