SMĚS BACHOVÝCH ESENCÍ NA MÍRU

Bachových esencí je 38, ale která je právě TA VAŠE?
Která z nich vám pomůže právě teď? 

Objednejte si Bachovu esenci na míru!
Vyberu do směsi esence přímo na míru vašemu aktuálnímu trápení a namíchanou směs v 30 ml lahvičce za vámi pošlu na zadanou adresu. 

S ČÍM VÁM MŮŽE POMOCI SMĚS BACHOVÝCH ESENCÍ NA MÍRU?

Bachovy esence primárně neřeší symptomy (nemoci), ale zpracovávají emoční rozpoložení, která se mohou projevovat fyzickými symptomy.

Bachvovky jsou skvělými pomocníky, když cítíme emoční nerovnováhu (deprese, nespokojenost, frustrace ...)

 

Nejčastější problémy, které umí Bachovky řešit:

 • Úzkosti,
 • nespavost,
 • strachy,
 • hyperaktivita,
 • nesoustředěnost,
 • růst zoubků u dětí,
 • noční můry a děsy,
 • traumata z porodu,
 • deprese,
 • nástup dětí do školky/školy,
 • menopauza,
 • nedostatek sebevědomí.

JAK SI OBJEDNAT SMĚS BACHOVÝCH ESENCÍ NA MÍRU?

1. krok

Klikněte na tlačítko níže "Chci směs Bachových esencí na míru"

2. krok

Vyplňte své fakturační údaje.

3. krok

Vyplňte: pro koho je směs vybíraná + datum narození + místo pobytu osoby, pro kterou je směs. S jakým problémem má směs na míru pomoci.

4. krok

Na e-mail vám přijde potvrzení objednávky a faktura s pokyny k platbě.

5. krok

Do 5 pracovních dní (od zaplacení) vyberu pomocí svalového testu vhodné esence do směsi a pošlu vám na e-mail popis vybrané směsi k přečtení a schválení.

6. krok

Směs namíchám do 30 ml lahvičky a pošlu ji (i s pokyny k užívání) na vámi uvedenou adresu (Česká pošta) nebo do vybraného výdejního místa (Zásilkovna).

KDO PRO VÁS PŘIPRAVUJE SMĚSI NA MÍRU?

Kája Gřešková

S Bachovými esencemi pracuji 25 let. 

Bachovky používám ve své poradně při osobních konzultacích, pro klienty na dálku ale hlavně jsou součástí naší domácí lékárničky. Esence užívám já, můj manžel, děti ale i naši chlupatí členové rodiny (kočičky i labradoří slečna). 

Jak klienti hodnotí užívání Bachových esencí? 

Člověk by tomu nechtěl ani uvěřit, ale já tomu věřila. Přiznám se, že jakási počáteční skeptičnost ve mě vyvolávala neklid. Nakonec jsme vše vzala s klidnou hlavou a věřila, že to pomůže - neboť mým psům při výcviku to pomohlo taktéž. Musím říci, že se mi vrátila chuť k jídlu - přestala jsem mít žaludeční nervozu, s čím byla samozřejmě spojená i chuť k jídlu. Cítím se klidnější a spokojenější. Začala jsem v sobě pociťovat velké množství lásky. Když je člověk vnitřně spokojený, je spokojený i s okolím - a já jsem se začala usmívat na cizí lidi nebo jsem se s nimi dala do řeči. Neskutečné. Úžasný pocit.
Anna D.
Dobrý den, chtěla bych se podělit zpětnou vazbou o účinku Bachovek na míru. Nechala jsem si je namíchat pro celou rodinu. Ani zdaleka jsem si nemyslela, že první znak, že to funguje uvidím fyzický a to u sebe konečně přestání okusování nehtů. Je to sice možná pro někoho směšné, ale ve 38 letech přestat si okusovat nehty to pomale vypadá na zázrak. Dcera, která ani nevěděla, že Bachovky fungují i na nehty tak se mi po 3 týdnech sama chlubila s dlouhýma nehty. To je asi známka, které si člověk prostě hned všimne a pro mě je to důkaz, že se něco mění. Z psychické stránky se musím přiznat, že vidím změnu nejvíce u sebe, tak by to asi i mělo být. Jsem klidnější, ne každá maličkost mě vyvede z míry. Vidím, že u více věcí začínáme vidět, někdy i děti , jak situaci řešit a za to jsem moc ráda. Namíchané Bachovky od vás už jsme doužívali a nyní jsem namíchala směsy podle sebe. Ještě teda nevím jak dlouho se vlastně Bachovky užívají, ale na harmonizaci našeho rodinného života si myslím, že do pití směsi mohu dávat i nadále. Ne vždy se nám podaří užívat je pravidelně, ale hlavně ať jsme v klidu . Já moc za Bachovky děkuji a určitě s nimi i nadále budeme v životě počítat. Přeji vám moc krásný den a ještě jednou děkuji.
Jana
Dobrý den, měla jsem od vás namíchány esence na zhubnutí. Určená doba 7 týdnů již uplynula, opravdu se mi povedlo shodit asi šest kilo, což je podle mne úspěch. Esence mi docházejí a navíc jsem za posledních 10 dní stále na stejné váze. Ráda bych pokračovala ve snižování váhy.
Hanka Š.
Od terapie jsem na synovi zpozorovala, že více poslouchá okolí a je taky soustředěnější. Dokonce spí od té doby sám v pokoji. I u paní logopedky dostal pochvalu, naskočilo mu hodně nových slovíček.
Markéta R.Bachovky pro syna
Moc Vám děkuji za pomoc s problémem mé dcery. Od té doby měla jen jednu noční příhodu, ale to připisuji tomu, že moc navečer pila. Ostatní noci proběhly bez nehody. Jsem vděčná za každou takovou noc a i ona, je na sebe vždy pyšná. Jsem nadšená a věřím, že už to tak zůstane.
Jana H.Bachovky pro dceru
Dobrý den, daří se mi dobře , kapky zabírají. Změnu jsem pocítila asi za týden. Děkuji Vám moc!!!! V případě nějakých potíží Vás budu kontaktovat.
Lucie M.
Blíží se doba, kdy to bude 7 týdnů od užívání Bachovek. Asi po 14 dnech jsem přestala pociťovat bolesti svalů. Někdy se ještě objeví pálení v rukou, ale přičítám to mé povaze, že si některé věci až příliš beru. Děkuji.
Lenka B.
Milá Kájo, Dr, Bach a především Vy, jste mne znovu uvedli do života, jsem Vám moc vděčná, děkuji.
Ivana Š.
Kájo, chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvou ochotu a vstřícnost a taky za Bachovky. Před pár týdny, kdy jsem Ti psala prosbu o pomoc, jsem byla opravdu na pokraji psychického vyčerpání, zhroucení z událostí, které se kolem mě děly, a že jich teda bylo. Pár dnů jsem se teda pěkně trápila, než jsem si vzpomněla na Bachovky. Moc Ti děkuji, že jsi mi je poslala obratem po mé prosbě o pomoc a co je úplně nejlepší, že se mi vše začalo měnit již po pár dnech užívání. Můj splín zmizel, vrátil se mi úsměv a začala jsem vidět věci jinak, líp a pozitivně. Tyto kapky mi vrátily chuť do života a není to poprvé, co mě vytáhly z černého dna a začalo se mi dařit. Najednou přišla nabídka nové práce, manžel se změnil, vlastně jsem změnila já své myšlení díky kapkám a proto ke mě přichází už jen to hezké. Strašně moc děkuji za to, že jsi a za úžasné Bachovky, tohle je lepší než tisíc doktorů. Děkuji a posílám srdečný pozdrav a obejmutí.
Petra R.
Děkuji za skvěle zpracovaný kurz Zázračné Bachovky. Procházela jsem si ho vlastním tempem a to mi vyhovovalo nejvíce - netlačit na pilu. Moc se mi líbí celé zpracování, přehlednost a systematičnost. U každého videa k esenci mi pomáhalo krátké shrnutí předchozích probraných květů a taky příběhy z poradny, které jsem si mohla v klidu znovu přečíst a více ukotvit. Materiály ke stažení jsou příjemným bonusem. Velmi oceňuji, že se ke kurzu můžu vracet i nadále po úspěšně složeném závěrečném testu. Bachovky se staly součástí mého každodenního života a jsem za ně moc vděčná.
Daniela Š.