záznam webináře  - Jak si zjednodušit život pomocí Bachovek - v AKCI ZDE

BRUFÍK PO RÁNU

Několikrát v týdnu odnáším zásilky pro své klienty do zásilkovny. Mám se zásilkovnou výbornou zkušenost. Vždy jsou ochotní, usměvaví a velmi rychlí. Pípnou zásilku, řeknou je to v pořádku a do minuty odcházím s dobrým pocitem, že klientova zásilka je v nejlepších rukou.

Minulý týden jsem zažila šok. Vešla jsem do zásilkovny a místo odpovědi na můj pozdrav jsem jen zaslechla, jak jedna kolegyně říká druhé: „Tak jsem si dala Brufík a je to v pohodě.“

Neudržela jsem se a zeptala se: „Brufík hned po ránu?“

A přišla odpověď: „Ano ráno mě bolela záda, tak jsem si jeden lupla.

Nerada někoho přesvědčuji o své pravdě. Obzvlášť, když je to někdo cizí. Jen jsem si pomyslela, že pro její tělo to musel být po ránu pořádný šok. Místo sklenice čisté vody a duševní hygieny (která nemusí ráno ani zabrat moc času, ale určitě se vyplatí), dostalo její tělo růžovou tabletku, jejíž vedlejší nežádoucí účinky bych raději ani nechtěla vědět.

To se to někomu dobře mluví, když se může hýbat neomezeně bez bolesti zad, že?

Tato myšlenka se mi honila v hlavě v pátek. V sobotu venku vysvitlo sluníčko, tak jsem něco málo chtěla udělat na zahradě a večer jsme si s manželem chtěli zajít na večeři. Na večeři jsem se moc těšila.

Ze zahrady jsem se vrátila s bolestí v bedrech. Pomyslela jsem si, na chvilku si odpočinu a potom vyrazíme. Před odchodem na večeři jsem velice váhala, jestli raději nejet autem, protože jsem měla pocit, že jdu pokroucená jako paragraf. Brufen doma nevedeme.
Myslela jsem si, že to rozchodím.

Ale v noci to bylo náročné a ráno ještě více. Vůbec by mě nenapadlo zjišťovat, která lékárna je v neděli dopoledne otevřená, abych si lupla brufík, protože tak se přece řeší bolest zad.

Naordinovala jsem si speciální směs Bachovek na své rozpoložení, které s mou bolestí zad souviselo.

Nevybírala jsem si Bachovky na bolest zad, protože takové ani neexistují. Bachovky se nevybírají podle symptomů nebo nemocí. Ale podle emocionálních reakcí.

Přišel na řadu kineziologický svalový test, který upozornil na 4 esence. Nejdříve jsem si je šla namíchat, abych co nejrychleji vnímala účinky. A při tom jsem si libovala, jak jemnou a zároveň účinnou pomoc mohu svému tělu poskytnout.

Následně jsem se samozřejmě zamyslela nad tím, jakou zprávu mi konkrétní esence zprostředkovaly. A musela jsem si přiznat, kdybych šla na zahradu s jiným záměrem, tedy bez vnitřního nátlaku a neplnila očekávání umanuté sousedky, nemusela jsem bolest zad vůbec řešit.

Stačilo nakapat 3x z vybrané směsi a odpolední procházku jsem si užila bez uhýbání bolesti. A hlavně jsem nemusela po ránu brufík.

Chcete konkrétní tipy Bachovek pro konkrétní situace?

Praktické rady, kdy a jakou Bachovu esenci nasadit, obsahuje Praktický průvodce Bachovými esencemi.

Praktického průvodce si můžete objednat TADY.

Kája Gřešková
Latest posts by Kája Gřešková (see all)
Kája Gřešková
Facilitátorka, firemní odborník na Bachovy esence, autorka online kurz Zázračné Bachovy esence

WEBINÁŘE PRO VÁŠ RŮST

Ve webinářích odhaluji praktické postupy jak se zbavit stresu, jak se zbavit nefunkčních programů pomocí jednoduchých technik a cvičení.

Sdílím více jak 25 leté praktické zkušenosti z mé poradny.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..