BACHOVKY NEMOHOU FUNGOVAT!

Bachovky nemohou fungovat!

Pokud jste si právě objednali nějakou Bachovu esenci, nechali jste si namíchat směs esencí na míru, případně už esence užíváte, asi jste zpozorněli. Říkáte si: „Cože? Tak já jsem se nechal/a přesvědčit k něčemu, co nakonec nefunguje?“ Ti, kteří ví, co Bachovy esence jsou, pracují s nimi buď formou sebeléčení, případně je nabízejí široké veřejnosti si asi říkají: „Co to je za nesmysl. Odkud to zase někdo vyhrabal?“

Pokud bychom se bavili o originálních esencích pana doktora Bacha, zasvěcenci by zůstali naprosto v klidu. Ti, kteří ví o Bachovkách jen minimálně, by možná začali číst, aby zjistili, jaká je pravda a čeho se příště vyvarovat. A přesně to jsem chtěla. Abyste se dozvěděli ještě něco více o zázračných Bachových esencích pana doktora Bacha.

V žádném případě nejde o žádné podvodné esence, které se čichají nebo se hromadně vyrábějí v Číně a neodpovídají našim geografickým podmínkám. Originální Bachovy esence se získávají z výtažků květů stromů, keřů, bylin podle původní receptury pana doktora Bacha přímo v Anglii v Bachově centru. Název Bachovy esence v mnohých lidech vyvolává asociaci vůní, myslí si, že se čichají. Tyto „esence“ se nečichají, ale po kapkách se kapou do vody, případně rovnou na jazyk, či pod jazyk, aby v těle vykonaly práci na emocionální rovině. Je možné je kapat i přímo na tělo, hlavně na místa, kde pulsuje krev.

Zdravotní problémy, které se projevují buď v psychice člověka, nebo už i na fyzické úrovni těla, jsou způsobovány emocionálním rozpoložením, ve kterém se můžeme nacházet chvilkově, ale mnohdy jde spíše o dlouhodobé rozpoložení. A originální Bachovy esence anglického lékaře, homeopata Edwarda Bacha pomáhají negativní rozpoložení v těle rozvibrovat do pozitivního potenciálu.

Tento člověk, anglický lékař, bakteriolog, homeopat, zasvětil svou práci pomoci nejen sobě, ale hlavně druhým. Hledal v přírodě pomoc na všechna trápení, pro která nenašel účinné léky v klasické medicíně. Zjišťoval, že léky často řešily jen symptomy nemocí jeho pacientů, ale ke skutečnému vyléčení nedocházelo. Pacienti se stále vraceli a stěžovali si na své bolístky.

 

Doktor Bach byl přesvědčený, že když se odstraní příčina problémů, pacient se přece musí uzdravit.

Došel k tomu, že vlastně „nejsou nemoci, jsou je nemocní lidé“. Bylo jasné, že na člověka má vliv nejen prostředí, ve kterém žije, ale hlavně pocity. Tedy jak reaguje na prostředí, ve kterém žije, jak se mu žije, co řeší, co ho momentálně trápí. Odešel z města na venkov, a začal v přírodě hledat odpovědi na svou teorii. Zjistil, že rosa, zachycená na květech rostlin, za působení slunečních paprsků, je nasycena léčivými schopnostmi. Sám na sobě zkoušel účinky jednotlivých květů, aby zjistil, jakou energii jsou květy schopny v těle rozvibrovat. Hledal tak dlouho, až v přírodě našel pomoc na všechna lidská trápení.

Svůj život zasvětil práci pro milióny lidí na celém světě. Poslední roky svého života strávil ve svém domě v Mount Vernon. Ke své práci přistupoval velmi zodpovědně. Hledal květy na všechna trápení duše. Celkem našel 38 květů, které lidské psychice ulevují. Některé z květů našel v zahradě kolem svého domu, jiné našel poblíž. Dodnes se v na tomto místě připravují originální tinktury. Jejich receptura byla předána na blízké spolupracovníky doktora Bacha, i místa výskytu rostlin, označená Dr. Bachem se dodnes využívají.

 

Dr. Bach pochopil, že každá duše má své poslání, které přišla v tom svém životě naplnit.

A pokud se tak neděje, schází ze své cesty, přichází drobná upozornění typu: „zamysli se nad svým konáním a myšlením, máš šanci, přemýšlet nad svým životem, vrátit se k tomu, co si tvá duše vybrala, naplánovala“. Upozornění se nemusí nutně hned projevovat na fyzické úrovni. Proto jsou Bachovy květové esence vhodné i jako preventivní prostředek předcházení stresu, depresi, smutku apod. Nicméně, pokud se člověk nezamyslí nad tím, jak se cítí, co se mu děje, přichází nemoc. Nemoc jako šance ke změně.

 

Bachovy esence vám mohou pomoci porozumět sami sobě, pochopit sami sebe, najít zpátky cestu ke své duši, ke svému životnímu záměru.

A umí to perfektně. Jsou rozděleny do jednotlivých emocionálních skupin, pokrývají všechna trápení, rozpoložení. Více se o jejich rozdělení dozvíte zde.

 

Jak poznáte originální Bachovy esence?

Jsou opatřeny originální značkou Dr.Bacha jak na označení příslušné lahvičky, tak na ochranné fólii kapátka na každé lahvičce.

 

Na vlastní kůži si je můžete vyzkoušet u mě v poradně, při terapii pomocí metody One Brain, namíchané na míru vašemu problému a zaslané poštou k vám domů nebo na prezenčním kurzu Zázračné Bachovky.

 

Kája Gřešková
Latest posts by Kája Gřešková (see all)
Kája Gřešková
Facilitátorka, firemní odborník na Bachovy esence, autorka online kurz Zázračné Bachovy esence

Stačí váš e-mail a e-book "Zázračná lahvička"
na vás bude čekat ve vaší e-mailové schránce.

e-book "Zázračná lahvička" ZDARMA

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..