Také se bojíte bolesti?

Zdravím Vás všechny v nové roce 2019. Pokud máte narozeniny na začátku roku, shoduje se Váš osobní rok s kalendářním, můžete si tedy s obrovským odhodláním nastavovat plány a cíle pro nový rok 2019. Pokud máte narozeniny jako já, až koncem roku, tak se Vám osobní vibrace roku 2018 teprve rozběhla.

Každopádně začátek roku je vždy spojován s novými výzvami, předsevzetími. Já Vám přeji, ať vaše dny, týdny, měsíce běží takovým tempem, abyste své předsevzetí a výzvy stihli plnit, abyste měli radost z toho, co se vám podařilo, zhodnotit, co byte mohli vylepšit.

 

Mě právě začal i pracovní rok, tak s Vámi podělím o dnešní příběh. Moje první klientka kalendářního roku 2019 mi v souvislosti se svou návštěvou poskytla zpětnou vazbu po 10 letech. Pracovala jsem tenkrát s jejím jedenáctiletým synem, který se bál absolvovat jakékoli lékařské vyšetření. Jít s ním k lékaři, bylo pro maminku trest a pro něj noční můra. Maminka si myslela, že se její syn bál lékařů.

Svalový test nás navedl na STRACH Z BOLESTI. Odkud tento strach pramenil?

Souvisel s emocionální bolestí, kterou prožíval u své maminky v bříšku, v době těhotenství. Cítil se tam nevítaný a nerozuměl tomu, proč. Vznikl první emocionální blok, který se v době porodu spojil s fyzickou bolestí, kdy sestřička skočila mamince na břicho, aby mamince pomohla vytlačit miminko ven. Není pomoc jako pomoc, že?

Dokonce měl chlapec s tímto nepříjemným zážitkem spojenou závislost na mamince. Kdo by se divil, když ho chtěli násilím oddělit od maminky v době, kdy potřeboval její lásku a něhu.
Zpracování pocitů v bříšku i v době porodu přineslo chlapci (ostatně i mamince) klid.

A zpětná vazba po 10 letech? Své trauma překonal dnes již dospělý syn tak, že dokonce studuje obor všeobecná zdravotní sestra.

 

Co z toho vyplývá? Každý den, každý okamžik je tím správným momentem dovědět se ty správné informace. Můžete plánovat, ale plány je třeba naplňovat. Jak? Žít svůj život, důvěřovat, že vše se vyvíjí správným směrem a ve správný okamžik se dovíte vše, co potřebujete pro svůj život. A pokud Vám v tom navíc budou pomáhat Bachovky, tak jste na nejlepší cestě k sobě.

Přeji Vám v novém roce spoustu překvapení, inspirace a radosti a správného načasování,
Kája

Kája Gřešková
Kája Gřešková
Facilitátorka, firemní odborník na Bachovy esence, autorka online kurz Zázračné Bachovy esence

Stačí váš e-mail a e-book "Zázračná lahvička"
na vás bude čekat ve vaší e-mailové schránce.

e-book "Zázračná lahvička" ZDARMA

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..