Nejlepší kamarádka na celý život!

Měly jste ji? Máte ji?
Toužily jste po ní?

Já jsem nejlepší kamarádku nikdy neměla. A toužila jsem po ní. Aspoň na základce.  Ale vůbec se mi nedařilo. Nepodařilo se mi najít pocit souznění, sdílení, porozumění. Mít jednu nejlepší kamarádku, mít ji jen pro sebe, s nikým se o ni nemuset dělit. Sdílet s ní všechna svá trápení, podělit se o radosti. Vědět, že ji mohu důvěřovat. Vždy jsem byla jen třetí do počtu nebo v schovaná v davu, nevyslyšená, šedá myška.

Možná patříte k těm šťastnějším. Možná jste v dětství, případně v době dospívání, měla svou nejlepší kamarádku. A ostatní Vám tiše záviděly. Možná ji máte doteď.

Já jsem postupem času pochopila, že svůj život zvládnu i bez nejlepší kamarádky. Nic jiného mi ani nezbývalo. Ostatně nejdůležitější je stejně vztah sama k sobě.

Naštěstí jsem nemusela procházet psychickou šikanou, jako mnohé dnešní malé či větší slečny. V poradně se často setkávám s malými klientkami, které se trápí vztahy se svými spolužačkami. Do poradny přijde maminka s uplakanou holčičkou, že se spolužačky smějí, jak se obléká, jak se chová, nechtějí se s ní bavit. Určují jí pravidla, co by měla dělat, jak se musí chovat, aby se vůbec mohla stát jejich kamarádkou. A to nemluvím o nejlepší kamarádce. Psychická šikana je v dnešní době velmi rozšířený problém. Někteří se před ní snaží zavírat oči, ale ty pocity, kterými musí procházet, často i děti školou povinné, bych nikomu nepřála.

Tlaky, tlaky a zase tlaky na naši psychiku. Jak je asi mámě, které její dítě pláče, že nechce jít do školy, ne kvůli učení, ale kvůli nepříjemným vztahům. Jak je dítěti, které se neumí bránit psychické šikaně?

A do toho dnešní hektická doba, která klade obrovské nároky na každého z nás. Všude přítomný stres, hodnocení, nároky, tomu odolává jen silný jedinec. Ti slabší padají do trápení, neschopností, nemocí, mnohdy až depresí. Další, velmi často používané slovo dnešní doby. Deprese. A vy byste si potřebovali s někým popovídat, najít spřízněnou duši, která si na vás najde čas, vyslechne vás, pochopí vás. Pohádka?

Naštěstí ne. I pro vás to může být vaše realita.

 

Já jsem sice nikdy neměla nejlepší kamarádku, ale našla jsem mnohem větší poklad. Hned 38 důvěrnic, na které se mohu vždy spolehnout. Neposuzují mě, nehodnotí, nikdy mě nezklamaly, nikdy mě nevyloučily ze své společnosti, ba naopak, podporují mě a dokonce mě opakovaně vracejí na mou životní cestu. Kdo by to pro vás udělal?

A protože nejsem sobec, ráda vás s nimi seznámím.

Zázračné Bachovky jsou připraveny pomoci s každým emocionálním rozpoložením. Vám, vašim dětem, vašemu manželovi, partnerovi, …

 

Říkáte si, že to zní dobře?

Představím vám své osobní důvěrnice a zpovědnice, které i vás mohou provázet celý život, v každé situaci. Nejen vás, ale i vaše děti, blízké, manžely, partnery, klienty …

 

Jedná se o 38 lahviček. Každá z nich obsahuje určité poselství, jak se vrátit sama k sobě. I bez nejlepší kamarádky se cítit úplná, a zároveň svobodná, nespoutaná komplikovanými vztahy, nepříjemnými emocemi. Být sama sebou.

Jejich kouzlo objevil v přírodě anglický lékař Edward Bach. Hledal v přírodě pomoc pro své pacienty a objevil úžasné poselství, které funguje už 82 let. Vychází z toho, že příroda je moudřejší než my, kteří se pořád za něčím honíme, chceme být dokonalí, úspěšní, výkonní, ale co chce naše duše?

 

Pokud žijeme v těle, které nespolupracuje s plánem duše, začínají se v životě objevovat potíže, trápení nebo dokonce nemoci – ať psychické nebo dokonce fyzické. Pokud chcete pochopit sami sebe, být šťastní, spokojení, tedy zdraví, chcete mít zdravé děti, naplněné vztahy, doporučuji vám navázat přátelství s 38 květovými esencemi, se kterými se můžete seznámit v našem online kurzu.

 

Každému květovému zázraku je věnováno jedno samostatné video, ke kterému se samozřejmě můžete kdykoliv vrátit. Pro lepší pochopení sebe sama jsou pro každou lekci – pro každou esenci, zpracovány koučovací otázky, které vám pomohou odhalit, kde vás tlačí Achillova pata. Pomocí otázek si uvědomíte své myšlenkové pochody, které vás odvádějí od vašeho původního záměru, být sama sebou.

 

Potom už jen stačí nechat působit jednotlivé květové výtažky a přijímat výzvy života s radostí, odvahou, chutí a elánem.

Prezenční kurz Zázračné Bachovky

 

Kája Gřešková
Kája Gřešková
Facilitátorka, firemní odborník na Bachovy esence, autorka online kurz Zázračné Bachovy esence

Stačí váš e-mail a e-book "Zázračná lahvička"
na vás bude čekat ve vaší e-mailové schránce.

e-book "Zázračná lahvička" ZDARMA

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..