webinář zdarma - BACHOVKY PRO KAŽDÝ DEN - přihlásit se zdarma

Léčivá terapie

Klienti se často ptají, jak bude probíhat terapie, kdy mohou pozorovat výsledky, jak to bude vypadat po terapii?

 

Vždy prosím klienty o jejich zpětnou vazbu po odblokování, abych věděla, jaké změny u nich nastaly, na co je třeba se příště zaměřit nebo jen proto, abych měla inspiraci pro ty z vás, kteří se ptají a hledáte způsob, jak své problémy vyřešit. Hledáte odvahu pustit se do své minulosti a přerušit spojení s neefektivním programem, který může ovlivnit i celé generace.

 

Klienti se na mě obracejí s různými problémy:

 • zdravotní komplikace
 • bolesti bříška, hlavy, …
 • únavy
 • úzkosti
 • strachy
 • noční můry
 • nespavost
 • nesoustředění
 • vztahy
 • hyperaktivita
 • špatné usínání

 

Vždy zpracováváme emocionální rozpoložení, ve kterém se nacházejí, když je bolí bříško, špatně spí, jsou nešťastní nebo nespokojení ve vztahu (ano, jedná se o terapie dětí i dospělých) … a současně hledáme a zpracováváme příčinu problému někde v jejich minulosti.

 

K hledání používáme kineziologický svalový test, který snímá zpětnou vazbu těla. Tělo je moudré a ví, kde jsou uloženy nepříjemné vzpomínky a pocity, které jste zažili, kterým se snažíte vyhýbat, abyste nemuseli znovu zažívat emocionální bolest. Vědomě si je nepamatujete, ale tělo si pamatuje vše. Proč tedy nevyužít úžasné schopnosti těla. Vytestujeme s klientem dobu a pocity, kam se mají vrátit a potom se dějí věci.

 

Někteří klienti začnou při návratu do minulosti popisovat barvité obrazy toho, co vidí, jak se cítí, jak to tam vypadá, jiní vnímají jen barvy – nepříjemné, které se postupně transformují do příjemných. Jsou klienti, kteří se rozpláčou a ani neví proč, tímto způsobem odplavují emocionální stopu z minulosti, která se jim nepříjemně projevuje v současnosti.

Jsou samozřejmě i klienti, kteří nemají žádné vjemy. I toto může být v pořádku. I přesto mohou vnímat rychlé změny.

 

Měla jsem na odblokování malého chlapce, který trpěl poměrně silným projevem alergie. Vrátili jsme se do doby 5.měsíce po jeho početí. Přestože se mu při terapii nevybavil žádný vjem, ani jeho maminka, která byla sezení přítomna, nebyla schopna logickou myslí podat vysvětlení toho, co se v té době dělo, pomocí Bachových esencí a dalších korekcí, které si jeho tělo vyžádalo, byl chlapec po odblokování bez alergie.

 

A potom jsou klienti, kteří si zpracovávají své vjemy na úrovních a v intenzitě, o které by se vám ani nezdálo.

 

Příběhy reálných klientů jsem zpracovala i pro online kurz Zázračné Bachovky. Členská sekce obsahuje spoustu příběhů ke každé květové esenci, abyste si dovedli představit, v jakých situacích můžete jednotlivé květové výtažky nasadit, s jakými rozpoloženími vám mohou pomoci. Říká se, že i jen pouhé vyobrazení květů může podpořit léčivé účinky.

 

Stejně je to u vizualizací, které si klienti ztvární ve své vzpomínce z minulosti. Když při terapii zpracují negativní emocionální rozpoložení z minulosti a nahradí ho novou verzí svého vnímání, vyzývám je k propojení se symbolem, fotkou, barvou, která jim bude připomínat nový program, který si tam nastavili.

 

I takto může vypadat zpětná vazba po odblokování.

Děkuji Míši, že se s námi podělila o své prožitky z terapie:-)

Kája Gřešková
Kája Gřešková
Facilitátorka, firemní odborník na Bachovy esence, autorka online kurz Zázračné Bachovy esence

Proč jsem skrývala svou tvář?

V knize CESTA K MÉ DUŠI najdete odhalení!

Inspirativní kniha s velmi hlubokým osobním příběhem.
Odhaluje životní cestu, naději a hlavně principy,
které mohou pomoci i Vám.
Nic není nemožné.
I Váš příběh má řešení.

Celý život se vyvíjíme, měníme.
Postupně odhalujeme své pravé Já.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..