Jak se zbavit bolesti hlavy?

Ráno jsem se vzbudila nevyspaná s bolestí hlavy. První myšlenka, která mě napadla byla:

„Kéž by už dnešní den skončil. Už se těším, až si lehnu do postele a nebudu muset na nic myslet.“

 

Ten den jsem měla klienty naplánované až odpoledne. Pevně jsem věřila, že hlava mě do té doby přestane bolet, protože jsem nebyla schopna se soustředit. Mé myšlenky se stále ubíraly k večeru a spánku. Většinou mě bolest hlavy opravdu přešla až druhý den ráno. Ale když jsem měla domluvené klienty, nemohla jsem čekat na noc a následné ráno.

 

Takže: „Co budu dělat? Jak to zvládnu?“ Požádala jsem manžela, aby mi vytestoval nějaké Bachovky. Ani jsem nebyla schopna přemýšlet nad tím, jak se cítím (kromě té bolesti), co mě trápí a které Bachovy esence by mi zrovna v tomto okamžiku mohly pomoci.

 

Geniální svalový test opět nezklamal.

Ze začátku jsem sice trochu pochybovala, jestli manžel vytestoval opravdu ty správné Bachovky.  Ani jsem si nešla přečíst texty emocionálního rozpoložení k jednotlivým Bachovkám. Neměla jsem na to sílu. Vytáhla jsem si ze setu Bachovek vytestovaný Hlodaš evropský a Chmerek roční. Měla jsem si nakapat po dvou kapkách z každé lahvičky, třikrát za den. A stačilo to aplikovat pouze jeden den.

 

Nakapala jsem první dávku a odjeli jsme na oběd. Přestože jsme se vrátili z obědu a musela jsem se soustředit na dokončení přípravy podkladů pro naši paní účetní, protože jsem jí to slíbila předat, asi hodinu před příchodem klienta jsem si uvědomila, že mě nebolí hlava.

 

Druhou dávku jsem si nakapala v pauze mezi klienty. I na další klientku jsem byla schopna se soustředit bez bolesti hlavy. A byl tady večer. Ten večer, na který jsem se tak těšila, že budu moci jít spát. A mě nebolela hlava, měla jsem dostatek energie. Povečeřeli jsme. A zbývala poslední dávka Bachovek.

 

A pak se můžete ptát, která Bachovka je na bolest hlavy. Záleží jen na tom, jak s cítíte, jakými postoji a  myšlenkami jste si bolest hlavy „vyrobili“. A jelikož se mi nechtělo přemýšlet, doslova mě to unavovalo, sáhla jsem po osvědčené svalovém testu. A hlava přestala bolet.

 

A jaké situace/pocity/emoce způsobují bolest hlavy vám? 

Kája Gřešková
Latest posts by Kája Gřešková (see all)
Kája Gřešková
Facilitátorka, firemní odborník na Bachovy esence, autorka online kurz Zázračné Bachovy esence

Stačí váš e-mail a e-book "Zázračná lahvička"
na vás bude čekat ve vaší e-mailové schránce.

e-book "Zázračná lahvička" ZDARMA

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..