Co kdybyste se i VY mohli zbavit svých problémů?

 

Bachovými esencemi dosáhnete tělesného i duševního zdraví i vy :)

Něco, co tady ještě nebylo

Máte problém? 
Zdravotní? 
Vztahový? 
Psychický? 

Každý je máme, ale my pro vás máme řešení! 

 

Online kurz

Co vám kurz
ZÁZRAČNÉ BACHOVY ESENCE
přinese? 

 • Naučíte se, vybrat si vhodnou esenci pro řešení vašich problémů
 • Najdete vhodnou esenci, která zachrání vás / vaši rodinu / blízké / psa /kočku / rybičky / nebo klidně i oblíbený kaktus

Kdo pro vás kurz
ZÁZRAČNÉ BACHOVY ESENCE připravil? 

Zkráceně a jasně, kurz Zázračné Bachovy esence pro vás připravila rodinná firma EDUWAY.
Ale teď přátelsky … Jsme Kája, TomášMíša. A každý hrajeme v tomto projektu svou roli – žádná není míň důležitá než ta jiná, protože puzzle taky musí být všechny.

Jak už jste mohli pochopit z úvodních videí či mailů, celým kurzem vás bude provádět Kája. Bachovy esence dennodenně používá při terapiích ve své poradně s klienty – a zázraky Bachových esencí taky uplatňuje na zbytku rodiny (manžel, dcera, syn, pes, kočka).

A co ten zbytek?

Tomáš (jako jediný mužský mozek) zajistil onu technickou část. Prostě, když něco nejde, tak on je náš člověk! Stálo by to totiž více nervů a času, než bychom některé technické háčky rozklíčovaly – jestli vůbec.

A poslední, ale neméně důležitý, člen Míša. Ta je tady přes texty, grafiku a poskládání stránek, tak jak stojí a společně s Tomášem si hraje na sociálních sítích.

 

 

 

Kája je také autorka knihy Cesta k mé duši, která svým příběhem oslovila tisíce lidí a motivovala je ke změně
k lepšímu. 

Doposud bylo prodáno 1256 výtisků a číslo každým dnem roste. 

 

 

 

 

A teď něco víc o člověku, usmívajícím se na vás z videí
Káji Gřeškové ...

Kája je úspěšná facilitátorka s 20 letou praxí ve své Poradně nekonečných možností
Bachovy esence používá každý den ve své poradně, ale i ve svém osobním životě, pro sebe, svou rodinu – pejska i kočičku zahrnující – a své přátele.

S Poradnou nekonečných možností jde Kája ruku v ruce již 20 let. S každým klientem odcházejícím s úsměvem nám svou energií do domu vnáší radost a pohodu. 

Proč vznikl kurz
ZÁZRAČNÉ BACHOVY ESENCE

Čím je kurz Zázračné Bachovy esence jedinečný?
Tak především byl vytvořený s nadšením a vášní, ale to by mohl říct každý.

Kurz Zázračné Bachovy esence je jedinečný v tom, že kromě samotného seznámení se s jednotlivými Bachovými esencemi budete mít možnost nahlédnout do reálných příběhů napsaných samotnými Bachovými esencemi. 
A další nesmírné plus tohoto kurzu je, že ke každé esenci pro vás Kája zpracovala koučovací otázky. Ty vám pomohou si uvědomit, kde jsou vaše slabé a silné stránky
a jak s nimi nakládat.

 

 

 

Co všechno získáte při koupi online kurzu
ZÁZRAČNÉ BACHOVY ESENCE? 

Ke každé z 39 esencí získáte: 

 • video
  Ke každé z 39 Bachových esencí pro vás Kája natočila video, kde vás s esencí seznámí. Řekne vám, kdy vám může pomoci, co je pro ni typické a podělí se s vámi o příběh napsaný samotnou esencí.
 • myšlenkovou mapu
  Na myšlenkové mapě u každé Bachovy esence najdete její hlavní charakteristiku a typický citát.
 • PDF
 • MP3 nahrávku
  Video je krásná věc, ale moci si vzít Bachovy esence sebou kamkoli (do telefonu nebo přehrávače v autě), je ještě lepší.
 • koučovací otázky
  Esencí je 39 a Kája pro vás ke každé připravila ještě něco extra než samotné Bachovy poklady. Vypracovala pro vás koučovací otázky, které vám pomohou odhalit, co jsou vaše slabé a naopak silné stránky a jak vychytat všechny mouchy, které by mohly dělat neplechu …
 • možnost zapojit se do neveřejné skupiny, zapojit se tak do diskuze a vyměnit si své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu
 • ONLINE "podporu" Káji Gřeškové - tvůrkyně kurzu
  Jelikož žijeme v době online světa, tak je možné téměř vše. Třeba i poradit se o svém problému nebo trápení s lidmi na druhé straně republiky (nebo klidně i světa). A přesně to nabízí Kája všem účastníkům svého kurzu Zázračné Bachovy esence.

Co říkají účastníci prezenčního kurzu
Zázračné Bachovy esence?

Když jsem si hledala kurz Bachových esencí, nejvíce mě zaujal kurz Káji. Po zjištění, že bych měla jet do 400km vzdálené Ostravy, jsem se dost vyděsila, ale všechny kurzy v okolí (Prahu mám 30 km od domova) mě až tak netáhly. Děkuji „tam nahoru“, že jsem poslechla to nutkavé volání Ostravy v mé hlavě, protože to byla jednoznačně nejlepší volba. Od kurzu jsem očekávala, že poznám Bachovy esence jednu po druhé a budu umět používat svalový test. Naučila jsem se ale mnohem, mnohem víc. Naučila jsem se poznávat SEBE. Pro mě to byl a do dneška je ZÁŽITKOVĚ – POZNÁVACÍ KURZ mojí osobnosti a nejlepší dovolená. Díky skvělému přístupu Káji a samozřejmě Bachovým esencím jsem se naučila pomoci sobě, svým blízkým a využívat esence i při léčení mých klientů. Kurz mi doslova a do písmene změnil život k lepšímu a pomohl a stále pomáhá celé mojí rodině. Bachovy esence jsou úžasná věc, doktor Bach byl génius a v kombinaci s Káji vedením můžete čekat jednoduše ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ.
Martina
Ahoj Kájo, a taky děkuji za kurz Bachovek - dost mě pomohl a nasměroval. Bachovky teď nabízím spolu s ajurvédou. A také se učím u paní Wilson takovému nejdůležitějšímu shrnutí One Brain. Je žačkou Carol Hons. Takže jsem Tě měl potkat. na svojí cestě. :-) Ještě jednou díky.
Tomáš