ONLINE KURZ

aneb jak žít zdravý a šťastný život svépomocně
a bez injekcí

Brány online kurzu Zázračné Bachovky jsme uzavřeli. 
Chcete-li být první, kdo se dozví o znovuotevření online kurzu Zázračné Bachovky, zanechte nám svůj e-mail a my vám dáme vědět 🙂

NAUČÍTE SE:

 • Lépe rozumnět svému tělu
  poznáte, kdy volá o pomoc a budete vědět, jak mu pomoci
 • Najít si TU pravou Bachovu esenci na svůj problém
  zdravotní problém, trápení, rozpoložení ...
 • Poznat, kdy vaše tělo volá o pomoc
  a zjistíte, jak mu pomoci

UZDRAVÍTE:

 • Především sebe
  své tělo i duši
 • Svou rodinu
  děti, manžela, rodiče ...
 • Čtyřnohého miláčka
  nebo klidně i toho s párem ploutví
 • Nebo klidně i kaktus 🙂

POZNÁTE:

 • Všech 39 Bachových esencí
 • Skvělé lidi, kteří mají podobný pohled na život
  a možná taky řeší podobné problémy
 • Najdete skutečný původ svých problémů
  zdravotních, vztahových, psychických ...

Bachovými esencemi dosáhnete tělesného i duševního zdraví i vy 🙂

Co vám kurz
ZÁZRAČNÉ BACHOVY ESENCE
přinese? 

 • Naučíte se, vybrat si vhodnou esenci pro řešení vašich problémů
 • Najdete vhodnou esenci, která zachrání vás / vaši rodinu / blízké / psa /kočku / rybičky / nebo klidně i oblíbený kaktus
 • Pochopíte příčinu svých problémů
 • Zbavíte se svých strachů

Brány online kurzu Zázračné Bachovky jsme uzavřeli. 
Chcete-li být první, kdo se dozví o znovuotevření online kurzu Zázračné Bachovky, zanechte nám svůj e-mail a my vám dáme vědět.

Kurz je rozdělen do 7 skupin

Dr. Bach rozdělil všech 38 Bachových esencí podle emocionálního rozpoložení do 7 základních skupin.

Pro jednodušší orientaci v kurzu jsme pro vás toto členění zachovali.
A vy si díky tomu pohodlně a rychle vyberete esenci,  která vyřeší každý problém, každé rozpoložení a hodí vás zpátky do pohody.

STRACH

NEJISTOTA

NEZÁJEM O DĚNÍ KOLEM SEBE

OSAMĚLOST

SKLESLOST A ZOUFALSTVÍ

PŘÍLIŠNÁ PÉČE O DRUHÉ

PŘECITLIVĚLOST NA SVÉ OKOLÍ

Brány online kurzu Zázračné Bachovky jsme uzavřeli. 
Chcete-li být první, kdo se dozví o znovuotevření online kurzu Zázračné Bachovky, zanechte nám svůj e-mail a my vám dáme vědět.

Co všechno na vás čeká v online kurzu
Zázračné Bachovky?

Ke každé z 39 esencí získáte: 

 • VIDEO
  Ke každé z 39 Bachových esencí pro vás Kája natočila video, kde vás s esencí seznámí. Řekne vám, kdy vám může pomoci, co je pro ni typické a podělí se s vámi o příběh napsaný samotnou esencí.
 • MYŠLENKOVOU MAPU
  Na myšlenkové mapě u každé Bachovy esence najdete její hlavní charakteristiku a typický citát.
 • PDF
 • MP3 NAHRÁVKU
  Video je krásná věc, ale moci si vzít Bachovy esence sebou kamkoli (do telefonu nebo přehrávače v autě), je ještě lepší.
 • KOUČOVACÍ OTÁZKY
  Esencí je 39 a Kája pro vás ke každé připravila ještě něco extra než samotné Bachovy poklady. Vypracovala pro vás koučovací otázky, které vám pomohou odhalit, co jsou vaše slabé a naopak silné stránky a jak vychytat všechny mouchy, které by mohly dělat neplechu …
 • FACEBOOK KOLEKTIV SKVĚLÝCH LIDÍ
  Možnost zapojit se do neveřejné skupiny, zapojit se tak do diskuze a vyměnit si své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu
 • ONLINE "PODPORU" Káji Gřeškové - tvůrkyně kurzu
  Jelikož žijeme v době online světa, tak je možné téměř vše. Třeba i poradit se o svém problému nebo trápení s lidmi na druhé straně republiky (nebo klidně i světa). A přesně to nabízí Kája všem účastníkům svého kurzu Zázračné Bachovy esence.

Jak to vypadá v členské sekci online kurzu Zázračné Bachovky?

Brány online kurzu Zázračné Bachovky jsme uzavřeli. 
Chcete-li být první, kdo se dozví o znovuotevření online kurzu Zázračné Bachovky, zanechte nám svůj e-mail a my vám dáme vědět.

Kdo pro vás připravil kurz

Zkráceně a jasně, kurz Zázračné Bachovy esence pro vás připravila rodinná firma EDUWAY.
Ale teď přátelsky … Jsme Kája, TomášMíša. A každý hrajeme v tomto projektu svou roli – žádná není míň důležitá než ta jiná, protože puzzle taky musí být všechny.

Jak už jste mohli pochopit z úvodních videí či mailů, celým kurzem vás bude provádět Kája. Bachovy esence dennodenně používá při terapiích ve své poradně s klienty – a zázraky Bachových esencí taky uplatňuje na zbytku rodiny (manžel, dcera, syn, pes, kočka).

A co ten zbytek?

Tomáš (jako jediný mužský mozek) zajistil onu technickou část. Prostě, když něco nejde, tak on je náš člověk! Stálo by to totiž více nervů a času, než bychom některé technické háčky rozklíčovaly – jestli vůbec.

A poslední, ale neméně důležitý, člen Míša. Ta je tady přes texty, grafiku a poskládání stránek, tak jak stojí a společně s Tomášem si hraje na sociálních sítích.

A teď něco víc o člověku, usmívajícím se na vás z videí,
Káji Gřeškové ...

Kája je úspěšná facilitátorka s 20 letou praxí ve své Poradně nekonečných možností
Bachovy esence používá každý den ve své poradně, ale i ve svém osobním životě, pro sebe, svou rodinu – pejska i kočičku zahrnující – a své přátele.

S Poradnou nekonečných možností jde Kája ruku v ruce již 20 let. S každým klientem odcházejícím s úsměvem nám svou energií do domu vnáší radost a pohodu. 

 

Kája je také autorka knihy Cesta k mé duši, která svým příběhem oslovila tisíce lidí a motivovala je ke změně k lepšímu. 

Doposud bylo prodáno 1256 výtisků a číslo každým dnem roste. 

Proč vznikl kurz
ZÁZRAČNÉ BACHOVKY

Čím je kurz Zázračné Bachovy esence jedinečný?
Tak především byl vytvořený s nadšením a vášní, ale to by mohl říct každý.

Kurz Zázračné Bachovy esence je jedinečný v tom, že kromě samotného seznámení se s jednotlivými Bachovými esencemi budete mít možnost nahlédnout do reálných příběhů napsaných samotnými Bachovými esencemi. 
A další nesmírné plus tohoto kurzu je, že ke každé esenci pro vás Kája zpracovala koučovací otázky. Ty vám pomohou si uvědomit, kde jsou vaše slabé a silné stránky
a jak s nimi nakládat.

 

Co říkají účastníci online kurzu
Zázračné Bachovky?

Dobrý den, paní Gřešková. Ráda bych Vám poděkovala za Váš online kurz, který je opravdu vynikající. Bachovky používám s přestávkami už spoustu let. Přestávky jsem měla hlavně z toho důvodu, že jsem se mnohdy dostávala k tomu, že nevím. Některé věci mi unikaly. Nevěděla jsem, s čím daný problém souvisí. Co by pomohlo. S Vašim online kurzem se moje znalosti esencí natolik prohloubily, že jsem uviděla spoustu souvislostí, jejich hloubku i šířku dosud nepoznanou. Samozřejmě jsem si ihned bachovky namíchala jak pro sebe, tak pro děti a psa. Není žádné "kdyby" a vše, je tak, jak má být, ale když si uvědomím, že bych informace, které mám teď od Vás, měla tak o 20 let dříve, tak si myslím, že bych si mohla ušetřit mnohé utrpení (které ale nepochybně mělo nastat). Díky Vám jsem si uvědomila, že některé věci, které jsem brala jako neměnné, lze změnit a vůbec takto nemusí být. Možná tato věta ani nevystihuje ten rozměr osvobození a pochopení, jaký v sobě nese.
Broňa Burdová
Ahoj, chtěla bych moc poděkovat ze skvělý kurz. V hodně informacích jsem si udělala jasno. Pracuji jako kinezioložka a Bachovy esence používám krátkou dobu, takže v nich ještě nejsem úplně zběhlá. Nicméně už od počátku v nich vidím obrovský potenciál a celý tento kurz mi to jen potvrdil. Už mám i nějaké hmatatelné úspěchy (zejména na zvířátkách :-)) takže z toho mám velkou radost. Velmi děkuji také za spoustu praktických příkladů z vaší poradny, člověku na tom dojde spousta věcí. Používám esence (když je potřeba) v průběhu kineziologického odbloku.
Hana Randáková
Chtěla bych Káji poděkovat za velmi zajímavý kurz. S esencemi pracuji krásných 8 let, ale něco mi říkalo, abych se na tento kurz přihlásila. Zajímal mě pohled od další odbornice. Více očí, více uší, více zkušeností, vyslechnuté jiné příběhy...to jistě přinese rozšíření znalostí. A taky že ano. Velmi chválím popisy, propagační materiál, MP3 nahrávky a myšlenkové mapy! Věděla jsem, že nešlápnu vedle! Děkuji za přínosné informace.
Sandra Carić

Co říkají účastníci prezenčního kurzu
Zázračné Bachovy esence?

Když jsem si hledala kurz Bachových esencí, nejvíce mě zaujal kurz Káji. Po zjištění, že bych měla jet do 400km vzdálené Ostravy, jsem se dost vyděsila, ale všechny kurzy v okolí (Prahu mám 30 km od domova) mě až tak netáhly. Děkuji „tam nahoru“, že jsem poslechla to nutkavé volání Ostravy v mé hlavě, protože to byla jednoznačně nejlepší volba. Od kurzu jsem očekávala, že poznám Bachovy esence jednu po druhé a budu umět používat svalový test. Naučila jsem se ale mnohem, mnohem víc. Naučila jsem se poznávat SEBE. Pro mě to byl a do dneška je ZÁŽITKOVĚ – POZNÁVACÍ KURZ mojí osobnosti a nejlepší dovolená. Díky skvělému přístupu Káji a samozřejmě Bachovým esencím jsem se naučila pomoci sobě, svým blízkým a využívat esence i při léčení mých klientů. Kurz mi doslova a do písmene změnil život k lepšímu a pomohl a stále pomáhá celé mojí rodině. Bachovy esence jsou úžasná věc, doktor Bach byl génius a v kombinaci s Káji vedením můžete čekat jednoduše ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ.
Martina Čandová
Na kurz Zázračných Bachovek jsem se dostala díky pozitivním referencím od předchozích uchazeček. Navzdory tomu, ze žiju v Praze, kde tyto kurzy probíhají také, odjela jsem až do Opavy. A udělala jsem jedině dobrě. Kája Gřešková je velmi vstřícný, komunikativní, pozitivní a přátelský člověk se srdcem na pravém místě. ve spojení s její letitou praxí nemůžete zapochybovat. Dostala jsem se na kurz s osobitým a citlivým přístupem. Každá Bachova esence dostala dostatečný prostor pro pochopení problematiky i případné dotazy a příklady z praxe. Kineziologický svalový test, který dle mého mínění nádherně doplňuje užitečnost Bachovek, jsem také měla možnost se naučit. Pochopení poselství Bachovek i jejich užívaní a aplikace mi zlepšily zdravotní stav i emocionální rozpoložení. Tento kurz doporučuji každému, kdo chce neinvazivní a jemnou formou zlepšit kvalitu svého života, navíc s výbornou lektorkou a podobně laděným kolektivem kurzistů.
Katarina Zguthova
V průběhu března a dubna jsem se zúčastnila kurzu Zázračné Bachovy esence pod vedením Káji Gřeškové. Díky Káji a tomuto kurzu jsem zažila tři úžasné WELLNESS víkendy. 🙂 Kája nás seznámila podrobně se všemi esencemi, obohatila nás svými zkušenostmi z praxe a také nás skvěle naučila svalový test, díky kterému dokážeme s jistotou určit vhodné Bachovy esence. V průběhu kurzu jsme měli k dispozici celý set Bachových esencí. Navíc jsme si z každého víkendu odvezli domů směs esencí, kterou nám Kája ochotně vytestovala. To velmi oceňuji, protože jsem do té doby neměla s Bachovými esencemi žádnou zkušenost, a tak jsem byla moc ráda, že od samého začátku můžu esence zkoušet přímo na sobě. Celý kurz měla Kája precizně připravený a promyšlený. Vřele doporučuji tento kurz. Bachovy esence jsou opravdu zázračné a pod vedením Káji, je radost se je všechny naučit. Já už se moc těším na nějaký další kurz s Kájou. 🙂
Kateřina Kubalová
Úžasná lektorka, prima účastníci, spousta zajímavých informací, pohodová atmosféra, zkrátka skvělý kurs nic lepšího mě nemohlo potkat:-) Při užívaní Bachových květových esencí se cítím klidnější a vyrovnanější.
Jana Moudrá
Ahoj Kájo, a taky děkuji za kurz Bachovek - dost mě pomohl a nasměroval. Bachovky teď nabízím spolu s ajurvédou. A také se učím u paní Wilson takovému nejdůležitějšímu shrnutí One Brain. Je žačkou Carol Hons. Takže jsem Tě měl potkat. na svojí cestě. 🙂 Ještě jednou díky.
Tomáš Ludvík

Brány online kurzu Zázračné Bachovky jsme uzavřeli. 
Chcete-li být první, kdo se dozví o znovuotevření online kurzu Zázračné Bachovky, zanechte nám svůj e-mail a my vám dáme vědět.

Často kladené dotazy

KDY ONLINE KURZ ZAČÍNÁ?

Online kurz Zázračné Bachovky pro vás začíná ve chvíli, kdy uhradíte fakturu a banka dá našemu systému pokyn, aby vám poslal přihlašovací údaje do členské sekce online kurzu.

JAK ONLINE KURZ PROBÍHÁ?

Jakmile se přihlásíte do členské sekce čeká na vás úvodní video, výzva k přidání se do naší skupiny, kde budete moci s Kájou i s ostatními kurzisty komunikovat. 

A poté se vám každý den otevře jedna Bachova esence. Nemusíte se bát, že něco prošvihnete, pokaždé, když začneme novou emocionální skupinku, pošleme vám e-mail. 

JAK DLOUHO ONLINE KURZ PROBÍHÁ?

41 dní. 

JAK DLOUHÁ JSOU VIDEA V KURZU? 

Video lekcí je v kurzu 39, každý z nich trvá 15.35 minut. 
A BONUSOVÁ videa jsou dlouhá 15 minut až 2 hodiny. 

JAK DLOUHO BUDU MÍT K ONLINE KURZU PŘÍSTUP?

Do té doby, co tady bude internet, do té doby tady s vámi bude i online kurz Zázračné Bachovky. Takže na celý život. 

Brány online kurzu Zázračné Bachovky jsme uzavřeli. 
Chcete-li být první, kdo se dozví o znovuotevření online kurzu Zázračné Bachovky, zanechte nám svůj e-mail a my vám dáme vědět.